Vergelijk prestaties (487 pk vs 136 pk), bagageruimte en prijs (57.400 € vs 35.900 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Ford Mustang Mach-E of Subaru Impreza.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.
Subaru Impreza is ruim goedkoper – begint al bij 35.900 € , terwijl Ford Mustang Mach-E start bij 57.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 21.597 €.
Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.
Wat motorvermogen betreft heeft Ford Mustang Mach-E aanzienlijk meer vermogen – 487 pk tegenover 136 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 351 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Ford Mustang Mach-E significant sneller – 3,8 s tegenover 10,6 s voor Subaru Impreza. Dat is een verschil van ongeveer 6,8 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: Ford Mustang Mach-E levert ruim meer koppel – 950 Nm tegenover 182 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 768 Nm.
Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.
Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.
Bij het leeggewicht is Subaru Impreza duidelijk lichter – 1.574 kg tegenover 2.161 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 587 kg.
Qua bagageruimte biedt Ford Mustang Mach-E opvallend meer ruimte – 519 L tegenover 315 L. Dat is een verschil van ongeveer 204 L.
Wat laadvermogen betreft biedt Subaru Impreza enigszins meer laadvermogen – 526 kg tegenover 450 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 76 kg.
Ford Mustang Mach-E laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Mustang Mach‑E laat zien dat een elektrische auto ook karakter kan hebben, met gedurfde lijnen en een rijbeleving die zowel ontspannen als lekker vlot is. Voor kopers die dagelijks comfort willen combineren met een sportief imago is het een overtuigende keuze — een stijlvolle blikvanger zonder de gebruikelijke verbrandingslucht.
detailsDe Subaru Impreza voelt als een betrouwbare kompaan op de weg: robuust zonder schreeuwerig gedrag en verrassend plezierig om te sturen als het asfalt ophoudt. Voor kopers die degelijkheid, comfort en een 'ik kom overal' mentaliteit belangrijk vinden, is deze Impreza een slimme en nuchtere keuze met een knipoog.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
57.400 - 79.300 €
|
Prijs
35.900 - 38.500 €
|
|
Verbruik L/100km
-
|
Verbruik L/100km
7,3 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
17,7 - 21 kWh/100km
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
470 - 600 km
|
Elektrische actieradius
-
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
0 g/km
|
CO2
166 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
48 L
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
SUV
|
Carrosserietype
Hatchback
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
5
|
|
Deuren
-
|
Deuren
5
|
|
Leeggewicht
2.161 - 2.351 kg
|
Leeggewicht
1.574 - 1.599 kg
|
|
Bagageruimte
519 L
|
Bagageruimte
315 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
4.490 mm
|
|
Breedte
1.881 mm
|
Breedte
1.780 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
1.515 mm
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
1.297 - 1.314 L
|
|
Laadvermogen
368 - 450 kg
|
Laadvermogen
501 - 526 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Elektrisch
|
Motortype
Benzine Mild Hybride
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
Transmissiedetail
CVT Transmissie
|
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
268 - 487 pk
|
Vermogen pk
136 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
3,8 - 6,2 s
|
Acceleratie 0-100km/u
10,6 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
199 km/u
|
|
Koppel
525 - 950 Nm
|
Koppel
182 Nm
|
|
Aantal Cilinders
-
|
Aantal Cilinders
4
|
|
Vermogen kW
197 - 358 kW
|
Vermogen kW
100 kW
|
|
Motorinhoud
-
|
Motorinhoud
1.995 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2025
|
Bouwjaar
2024
|
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
CO2-efficiëntieklasse
F
|
|
Merk
Ford
|
Merk
Subaru
|