VS

Micro Microlino vs Renault Captur vergelijking

Vergelijk prestaties (17 pk vs 158 pk), bagageruimte en prijs (18.300 € vs 25.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Micro Microlino of Renault Captur.

Micro Microlino vs Renault Captur: de belangrijkste verschillen

Micro Microlino

  • merkbaar goedkoper
  • significant lichter
details

Renault Captur

4,8 (5 Beoordelingen)
beoordeel
  • veel meer vermogen
  • aanzienlijk meer bagageruimte
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Microlino

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Micro Microlino is merkbaar goedkoper – begint al bij 18.300 € , terwijl Renault Captur start bij 25.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 7.077 €.

Captur

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Renault Captur veel meer vermogen158 pk tegenover 17 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 141 pk.

Ook bij het koppel is er een verschil: Renault Captur levert aanzienlijk meer koppel – 265 Nm tegenover 89 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 176 Nm.

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Zitplaatsen: Renault Captur biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Micro Microlino significant lichter – 596 kg tegenover 1.323 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 727 kg.

Qua bagageruimte biedt Renault Captur aanzienlijk meer ruimte – 422 L tegenover 230 L. Dat is een verschil van ongeveer 192 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Renault Captur veel meer laadvermogen – 453 kg tegenover 154 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 299 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Renault Captur wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 25.400
Captur

Renault Captur

  • Motortype : Volledig Hybride, Benzine, Benzine Mild Hybride
  • Transmissie : Automatisch, Manuel
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving
  • Vermogen pk : 115 - 158 pk
  • Verbruik L/100km : 4,4 - 6 L/100km
Micro Microlino
Renault Captur

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Micro Microlino

De Microlino is het charmante stadskarretje dat retrostijl moeiteloos combineert met elektrisch gemak, ideaal voor wie dagelijks door de stad manoeuvreert en geen zin heeft in omvangrijke auto’s. Met zijn guitige uiterlijk en verrassend praktische interieur voelt hij als een moderne klassieker — perfect voor kopers die stijl en eenvoud boven snelheid zetten.

details

Renault Captur

De Renault Captur is een praktische en stijlvolle crossover die zich soepel door de stad beweegt en tegelijk comfortabel genoeg is voor langere ritten. Dankzij slimme opbergoplossingen en een prettig rijgedrag is het een toegankelijke keuze voor dagelijks gebruik.

details
Micro Microlino
Renault Captur

Kosten en Verbruik

Prijs
18.300 - 26.400 €
Prijs
25.400 - 33.700 €
Verbruik L/100km
-
Verbruik L/100km
4,4 - 6 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
93 - 228 km
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 g/km
CO2
100 - 137 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Hatchback, Cabriolet
Carrosserietype
SUV
Stoelen
2
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
596 - 630 kg
Leeggewicht
1.323 - 1.441 kg
Bagageruimte
230 L
Bagageruimte
326 - 422 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.473 mm
Breedte
1.797 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
120 - 154 kg
Laadvermogen
447 - 453 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Elektrisch
Motortype
Volledig Hybride, Benzine, Benzine Mild Hybride
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch, Manuel
Transmissiedetail
Reductiebak
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak, Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
8 - 17 pk
Vermogen pk
115 - 158 pk
Acceleratie 0-100km/u
-
Acceleratie 0-100km/u
8,9 - 12,3 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
89 Nm
Koppel
160 - 265 Nm
Aantal Cilinders
-
Aantal Cilinders
3 - 4
Vermogen kW
6 - 12 kW
Vermogen kW
84 - 116 kW
Motorinhoud
-
Motorinhoud
1.199 - 1.789 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2.024 - 2.025
Bouwjaar
2025
CO2-efficiëntieklasse
A
CO2-efficiëntieklasse
C, D, E
Merk
Micro
Merk
Renault
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.