Vergelijk prestaties (487 pk vs 204 pk), bagageruimte en prijs (57.400 € vs 46.000 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Ford Mustang Mach-E of Maxus Deliver 9.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.
Maxus Deliver 9 is opvallend goedkoper – begint al bij 46.000 € , terwijl Ford Mustang Mach-E start bij 57.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 11.482 €.
Bij het stroomverbruik heeft Ford Mustang Mach-E het voordeel: met 17,7 kWh/100km is dit model ruim efficiënter dan Maxus Deliver 9, dat 26,2 kWh/100km nodig heeft. Het verschil bedraagt ongeveer 8,5 kWh/100km.
Bij de elektrische actieradius biedt Ford Mustang Mach-E veel meer bereik: tot 600 km, ongeveer 242 km meer dan Maxus Deliver 9.
Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.
Wat motorvermogen betreft heeft Ford Mustang Mach-E aanzienlijk meer vermogen – 487 pk tegenover 204 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 283 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Ford Mustang Mach-E ruim sneller – 3,8 s tegenover 16 s voor Maxus Deliver 9. Dat is een verschil van ongeveer 12,2 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: Ford Mustang Mach-E levert aanzienlijk meer koppel – 950 Nm tegenover 375 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 575 Nm.
Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.
Zitplaatsen: Maxus Deliver 9 biedt meer zitplaatsen – 7 tegenover 5.
Bij het leeggewicht is Ford Mustang Mach-E nauwelijks lichter – 2.161 kg tegenover 2.360 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 199 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt Maxus Deliver 9 aanzienlijk meer laadvermogen – 1.140 kg tegenover 450 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 690 kg.
Ford Mustang Mach-E overtreft in bijna alle aspecten in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Mustang Mach‑E laat zien dat een elektrische auto ook karakter kan hebben, met gedurfde lijnen en een rijbeleving die zowel ontspannen als lekker vlot is. Voor kopers die dagelijks comfort willen combineren met een sportief imago is het een overtuigende keuze — een stijlvolle blikvanger zonder de gebruikelijke verbrandingslucht.
detailsDe Maxus Deliver 9 is een robuuste en slimme bestelwagen die zich richt op bedrijven die veel laadruimte en gebruiksgemak willen zonder poespas. Hij rijdt verrassend ontspannen voor zijn formaat, biedt praktische details die het leven van chauffeurs vergemakkelijken en voelt als een betrouwbare rugzak op wielen — precies wat je wilt als je dagenlang onderweg bent.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
57.400 - 79.300 €
|
Prijs
46.000 - 71.400 €
|
|
Verbruik L/100km
-
|
Verbruik L/100km
8,8 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
17,7 - 21 kWh/100km
|
Verbruik kWh/100km
26,2 - 30,8 kWh/100km
|
|
Elektrische actieradius
470 - 600 km
|
Elektrische actieradius
287 - 358 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
0 g/km
|
CO2
0 - 231 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
SUV
|
Carrosserietype
Bestelwagen
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
3 - 7
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
2.161 - 2.351 kg
|
Leeggewicht
2.360 - 2.770 kg
|
|
Bagageruimte
519 L
|
Bagageruimte
-
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.881 mm
|
Breedte
2.062 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
368 - 450 kg
|
Laadvermogen
730 - 1.140 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Elektrisch
|
Motortype
Diesel, Elektrisch
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Handmatig, Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Reductiebak
|
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
268 - 487 pk
|
Vermogen pk
148 - 204 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
3,8 - 6,2 s
|
Acceleratie 0-100km/u
16 - 19 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
525 - 950 Nm
|
Koppel
330 - 375 Nm
|
|
Aantal Cilinders
-
|
Aantal Cilinders
4
|
|
Vermogen kW
197 - 358 kW
|
Vermogen kW
108 - 150 kW
|
|
Motorinhoud
-
|
Motorinhoud
1.996 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2025
|
Bouwjaar
2.022 - 2.024
|
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
CO2-efficiëntieklasse
G, A
|
|
Merk
Ford
|
Merk
Maxus
|