VS

XPeng G6 vs McLaren GT Series vergelijking

Vergelijk prestaties (487 pk vs 635 pk), bagageruimte en prijs (44.300 € vs 208.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – XPeng G6 of McLaren GT Series.

XPeng G6 vs McLaren GT Series: de belangrijkste verschillen

XPeng G6

4,6 (4 Beoordelingen)
beoordeel
  • veel goedkoper
  • opvallend meer bagageruimte
details

McLaren GT Series

  • opvallend meer vermogen
  • duidelijk sneller van 0–100 km/u
  • zichtbaar lichter
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

G6

Kosten en verbruik

Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.

XPeng G6 is veel goedkoper – begint al bij 44.300 € , terwijl McLaren GT Series start bij 208.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 164.113 €.

GT Series

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft McLaren GT Series opvallend meer vermogen635 pk tegenover 487 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 148 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is McLaren GT Series duidelijk sneller3,2 s tegenover 4,1 s voor XPeng G6. Dat is een verschil van ongeveer 0,9 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: XPeng G6 levert nauwelijks meer koppel – 660 Nm tegenover 630 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 30 Nm.

G6

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Zitplaatsen: XPeng G6 biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is McLaren GT Series zichtbaar lichter – 1.520 kg tegenover 2.065 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 545 kg.

Qua bagageruimte biedt XPeng G6 opvallend meer ruimte – 571 L tegenover 420 L. Dat is een verschil van ongeveer 151 L.

Wie wint de race in de datacheck?

XPeng G6 domineert deze vergelijking in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 44.300
G6

XPeng G6

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 252 - 487 pk
  • Verbruik kWh/100km : 17,3 - 18,4 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 455 - 525 km
XPeng G6
McLaren GT Series

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

XPeng G6

De XPeng G6 voelt als een slimme, toekomstgerichte crossover die elegante lijnen combineert met een interieur dat eerder aan een luxe lounge denkt dan aan een kale elektrische cockpit. Voor wie stijl, comfort en slimme techniek wil zonder te kiezen voor het voorspelbare, is dit een overtuigende optie die je gerust een testrit waard maakt.

details

McLaren GT Series

De McLaren GT neemt het scherpe karakter van een supercar en verpakt het in een elegante grand tourer, zodat comfort en bagageruimte eindelijk hand in hand gaan met rijplezier. Wie sportieve flair wil zonder het circusgevoel van een racewagen, krijgt met deze McLaren een luxueuze, betrokken auto die lange tochten net zo verslavend maakt als een spannende bochtenrit.

details
XPeng G6
McLaren GT Series

Kosten en Verbruik

Prijs
44.300 - 52.500 €
Prijs
208.400 €
Verbruik L/100km
-
Verbruik L/100km
11,9 L/100km
Verbruik kWh/100km
17,3 - 18,4 kWh/100km
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
455 - 525 km
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 g/km
CO2
270 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
5
Stoelen
2
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
2.065 - 2.220 kg
Leeggewicht
1.520 kg
Bagageruimte
571 L
Bagageruimte
420 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.920 mm
Breedte
2.045 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
470 - 475 kg
Laadvermogen
-

Motor en Prestaties

Motortype
Elektrisch
Motortype
Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Reductiebak
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Vermogen pk
252 - 487 pk
Vermogen pk
635 pk
Acceleratie 0-100km/u
4,1 - 6,9 s
Acceleratie 0-100km/u
3,2 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
440 - 660 Nm
Koppel
630 Nm
Aantal Cilinders
-
Aantal Cilinders
8
Vermogen kW
185 - 358 kW
Vermogen kW
467 kW
Motorinhoud
-
Motorinhoud
3.994 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2025
Bouwjaar
2023
CO2-efficiëntieklasse
A
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
XPeng
Merk
McLaren
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.