VS

Toyota C-HR vs DS Automobiles N°4 vergelijking

Vergelijk prestaties (223 pk vs 224 pk), bagageruimte en prijs (34.600 € vs 39.900 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Toyota C-HR of DS Automobiles N°4.

Toyota C-HR vs DS Automobiles N°4: de belangrijkste verschillen

Toyota C-HR

4,6 (11 Beoordelingen)
beoordeel
  • iets goedkoper
  • opvallend zuiniger
  • minimaal meer bagageruimte
details

DS Automobiles N°4

5 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • minimaal meer vermogen
  • aanzienlijk meer elektrische actieradius
  • marginaal sneller van 0–100 km/u
  • minimaal lichter
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

C-HR

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Toyota C-HR is iets goedkoper – begint al bij 34.600 € , terwijl DS Automobiles N°4 start bij 39.900 € . Dat is een verschil van ongeveer 5.328 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Toyota C-HR verbruikt 2,3 L/100km en is daarmee opvallend zuiniger dan DS Automobiles N°4 (3 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 0,7 L/100km.

Bij de elektrische actieradius biedt DS Automobiles N°4 aanzienlijk meer bereik: tot 449 km, ongeveer 383 km meer dan Toyota C-HR.

N°4

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft DS Automobiles N°4 minimaal meer vermogen224 pk tegenover 223 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 1 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is DS Automobiles N°4 marginaal sneller7,1 s tegenover 7,4 s voor Toyota C-HR. Dat is een verschil van ongeveer 0,3 s.

C-HR

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is DS Automobiles N°4 minimaal lichter – 1.436 kg tegenover 1.505 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 69 kg.

Qua bagageruimte biedt Toyota C-HR minimaal meer ruimte – 447 L tegenover 430 L. Dat is een verschil van ongeveer 17 L.

Wat laadvermogen betreft biedt DS Automobiles N°4 opvallend meer laadvermogen – 542 kg tegenover 425 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 117 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

DS Automobiles N°4 is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 39.900
N°4

DS Automobiles N°4

  • Motortype Benzine mildhybride, Plug-in hybride, Elektrisch, Diesel
  • Transmissie Automatisch
  • Aandrijving Voorwielaandrijving
  • Vermogen pk 130 - 224 pk
  • Verbruik L/100km 3 - 5,2 L/100km
  • Verbruik kWh/100km 15 kWh/100km
  • Elektrische actieradius 77 - 449 km
Toyota C-HR
DS Automobiles N°4

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Toyota C-HR

De Toyota C-HR valt op door zijn gedurfde, hoekige design en sportieve uitstraling, waardoor hij zich gemakkelijk onderscheidt tussen andere crossovers. Het interieur is slim ingedeeld met moderne voorzieningen en comfortabele afwerking, wat hem aantrekkelijk maakt voor dagelijks gebruik in de stad en daarbuiten.

details

DS Automobiles N°4

De DS 4 valt meteen op met zijn gedurfde styling en luxueuze afwerking, een auto die flair en finesse naar het straatbeeld brengt. Voor wie onderscheidend en comfortabel wil rijden zonder in te leveren op gebruiksgemak is de DS 4 een aantrekkelijke keuze — chique rijden met karakter en een subtiele knipoog naar exclusiviteit.

details
Toyota C-HR
DS Automobiles N°4

Kosten en Verbruik

Prijs
34.600 - 50.800 €
Prijs
39.900 - 56.400 €
Verbruik L/100km
2,3 - 5,1 L/100km
Verbruik L/100km
3 - 5,2 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
15 kWh/100km
Elektrische actieradius
66 km
Elektrische actieradius
77 - 449 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
52 - 116 g/km
CO2
0 - 136 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
Hatchback
Stoelen
5
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.505 - 1.755 kg
Leeggewicht
1.436 - 1.792 kg
Bagageruimte
350 - 447 L
Bagageruimte
360 - 430 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.832 mm
Breedte
1.830 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
375 - 425 kg
Laadvermogen
458 - 542 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Volledig hybride, Plug-in hybride
Motortype
Benzine mildhybride, Plug-in hybride, Elektrisch, Diesel
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
CVT Transmissie
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling, Reductiebak, Automatische Versnellingsbak
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
140 - 223 pk
Vermogen pk
130 - 224 pk
Acceleratie 0-100km/u
7,4 - 9,9 s
Acceleratie 0-100km/u
7,1 - 10,9 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
-
Koppel
230 - 360 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
3 - 4
Vermogen kW
103 - 164 kW
Vermogen kW
96 - 165 kW
Motorinhoud
1.798 - 1.987 cm3
Motorinhoud
1.199 - 1.598 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2026
Bouwjaar
2.025 - 2.026
CO2-efficiëntieklasse
C, D, B
CO2-efficiëntieklasse
D, B, A, E
Merk
Toyota
Merk
DS Automobiles
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.