VS

Renault Master Bus vs Maserati GT2 Stradale vergelijking

Vergelijk prestaties (180 pk vs 641 pk), bagageruimte en prijs (43.400 € vs 315.200 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Renault Master Bus of Maserati GT2 Stradale.

Renault Master Bus vs Maserati GT2 Stradale: de belangrijkste verschillen

Renault Master Bus

  • veel goedkoper
  • merkbaar zuiniger
details

Maserati GT2 Stradale

  • veel meer vermogen
  • significant lichter
details

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Master Bus

Kosten en verbruik

Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.

Renault Master Bus is veel goedkoper – begint al bij 43.400 € , terwijl Maserati GT2 Stradale start bij 315.200 € . Dat is een verschil van ongeveer 271.808 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Renault Master Bus verbruikt 8,7 L/100km en is daarmee merkbaar zuiniger dan Maserati GT2 Stradale (11,6 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 2,9 L/100km.

GT2 Stradale

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Maserati GT2 Stradale veel meer vermogen641 pk tegenover 180 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 461 pk.

Ook bij het koppel is er een verschil: Maserati GT2 Stradale levert aanzienlijk meer koppel – 720 Nm tegenover 400 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 320 Nm.

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: Renault Master Bus biedt meer zitplaatsen – 9 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Maserati GT2 Stradale significant lichter – 1.475 kg tegenover 2.189 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 714 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Renault Master Bus veel meer laadvermogen – 1.254 kg tegenover 315 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 939 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Renault Master Bus overtreft in bijna alle aspecten in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 43.400
Master Bus

Renault Master Bus

  • Motortype Diesel
  • Transmissie Handmatig, Automatisch
  • Aandrijving Voorwielaandrijving
  • Vermogen pk 135 - 180 pk
  • Verbruik L/100km 8,7 - 10,7 L/100km
Renault Master Bus
Maserati GT2 Stradale

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Renault Master Bus

De Renault Master Bus is een betrouwbare alleskunner voor wie groepen comfortabel en efficiënt wil vervoeren, met ruime instap en slimme indelingen die laden en reizen een stuk makkelijker maken. Hij rijdt verrassend soepel voor zo'n grote verschijning, voelt robuust aan en biedt genoeg comfort voor lange ritten — perfect voor werk, schooluitjes of dat familieweekend waarbij niemand achterblijft.

details

Maserati GT2 Stradale

De Maserati GT2 Stradale brengt pure circuitkoorts naar de openbare weg, met een dramatische carrosserie en een soundtrack die je buren tegelijk laat vloeken en glimlachen. Binnenin is het meer racy dan luxe, maar de mix van Italiaanse flair en brute focus verleidt iedereen die elke rit als een warm-up lap wil laten voelen.

details
Renault Master Bus
Maserati GT2 Stradale

Kosten en Verbruik

Prijs
43.400 - 51.300 €
Prijs
315.200 €
Verbruik L/100km
8,7 - 10,7 L/100km
Verbruik L/100km
11,6 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
227 - 280 g/km
CO2
265 g/km
Tankinhoud
105 L
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Bus
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
6 - 9
Stoelen
2
Deuren
4
Deuren
-
Leeggewicht
2.189 - 2.361 kg
Leeggewicht
1.475 kg
Bagageruimte
-
Bagageruimte
100 L
Lengte
5.075 - 5.575 mm
Lengte
-
Breedte
2.070 mm
Breedte
1.965 mm
Hoogte
2.290 - 2.486 mm
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
2.840 - 4.840 L
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
939 - 1.254 kg
Laadvermogen
315 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Diesel
Motortype
Benzine
Transmissie
Handmatig, Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Geautomatiseerde Handbak
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Vermogen pk
135 - 180 pk
Vermogen pk
641 pk
Acceleratie 0-100km/u
-
Acceleratie 0-100km/u
2,8 s
Maximale Snelheid
150 - 165 km/u
Maximale Snelheid
-
Koppel
360 - 400 Nm
Koppel
720 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
6
Vermogen kW
99 - 132 kW
Vermogen kW
471 kW
Motorinhoud
2.299 cm3
Motorinhoud
3.000 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2023
Bouwjaar
2024
CO2-efficiëntieklasse
G
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Renault
Merk
Maserati
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.