Vergelijk prestaties (163 pk vs 280 pk), bagageruimte en prijs (42.600 € vs 42.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Isuzu D-Max of Abarth 600.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.
Isuzu D-Max is minimaal goedkoper – begint al bij 42.600 € , terwijl Abarth 600 start bij 42.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 101 €.
Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.
Wat motorvermogen betreft heeft Abarth 600 aanzienlijk meer vermogen – 280 pk tegenover 163 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 117 pk.
Ook bij het koppel is er een verschil: Isuzu D-Max levert iets meer koppel – 400 Nm tegenover 345 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 55 Nm.
Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.
Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.
Bij het leeggewicht is Abarth 600 iets lichter – 1.700 kg tegenover 1.900 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 200 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt Isuzu D-Max veel meer laadvermogen – 1.115 kg tegenover 225 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 890 kg.
Abarth 600 laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Isuzu D-Max voelt als een onverstoorbaar werkpaard op wielen: stoer, robuust en gemaakt om echt zware klussen zonder poeha te klaren. Voor kopers die betrouwbaarheid en praktische inzetbaarheid boven bling stellen, is de D-Max een no‑nonsense pick‑up die je niet in de steek laat en af en toe ook nog een glimlach bezorgt.
detailsDe Abarth 600 is een opwindende stadsrakker die retro‑charme combineert met ondeugende sportiviteit; hij voelt aan alsof hij de bocht al kent voordat jij hem ziet. Voor wie compact formaat en riant rijplezier zoekt — zelfs als het verstand protesteert — is dit precies de kleine bom waar je stiekem op zat te wachten.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
42.600 - 62.300 €
|
Prijs
42.700 - 46.800 €
|
|
Verbruik L/100km
8,6 - 9,1 L/100km
|
Verbruik L/100km
-
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
17,5 kWh/100km
|
|
Elektrische actieradius
-
|
Elektrische actieradius
344 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
225 - 237 g/km
|
CO2
0 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Pick-up
|
Carrosserietype
Hatchback
|
|
Stoelen
2 - 5
|
Stoelen
5
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
1.900 - 2.130 kg
|
Leeggewicht
1.700 kg
|
|
Bagageruimte
-
|
Bagageruimte
360 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.810 - 1.870 mm
|
Breedte
1.779 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
970 - 1.115 kg
|
Laadvermogen
225 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Diesel
|
Motortype
Elektrisch
|
|
Transmissie
Handmatig, Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
163 pk
|
Vermogen pk
237 - 280 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
-
|
Acceleratie 0-100km/u
5,9 - 6,2 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
400 Nm
|
Koppel
345 Nm
|
|
Aantal Cilinders
4
|
Aantal Cilinders
-
|
|
Vermogen kW
120 kW
|
Vermogen kW
174 - 207 kW
|
|
Motorinhoud
2.164 cm3
|
Motorinhoud
-
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2026
|
Bouwjaar
2.024 - 2.025
|
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
|
Merk
Isuzu
|
Merk
Abarth
|