Vergelijk prestaties (202 pk vs 517 pk), bagageruimte en prijs (34.100 € vs 79.900 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – SsangYong Musso of Polestar 3.
Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.
SsangYong Musso is veel goedkoper – begint al bij 34.100 € , terwijl Polestar 3 start bij 79.900 € . Dat is een verschil van ongeveer 45.858 €.
Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.
Wat motorvermogen betreft heeft Polestar 3 significant meer vermogen – 517 pk tegenover 202 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 315 pk.
Qua topsnelheid ligt Polestar 3 lichtjes duidelijk voor – hij haalt 210 km/u, terwijl SsangYong Musso stopt bij 187 km/u. Het verschil bedraagt ongeveer 23 km/u.
Ook bij het koppel is er een verschil: Polestar 3 levert ruim meer koppel – 910 Nm tegenover 400 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 510 Nm.
Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?
Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.
Bij het leeggewicht is SsangYong Musso opvallend lichter – 2.045 kg tegenover 2.575 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 530 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt SsangYong Musso veel meer laadvermogen – 1.010 kg tegenover 496 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 514 kg.
Polestar 3 wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Musso is een robuuste pick-up die comfort en praktisch nut verrassend goed weet te combineren, ideaal voor wie werk en weekendavonturen naadloos wil combineren. Hij voelt degelijk gebouwd aan, biedt slimme laadoplossingen en een comfortabele rit — misschien niet de meest sexy verschijning, maar wel een slimme, nuchtere keuze voor kopers die vooral willen dat het wérkt.
detailsDe Polestar 3 combineert strakke Scandinavische lijnen met een coupe-achtig silhouet, waardoor hij zowel op de snelweg als in de stad een onmiskenbaar stijlvolle indruk maakt zonder te schreeuwen. Achter het stuur voelt hij verfijnd en beheerst aan — comfortabel en responsief, precies het soort elektrische luxe dat je wilt als je stijl boven show verkiest.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
34.100 - 50.600 €
|
Prijs
79.900 - 93.700 €
|
|
Verbruik L/100km
8,4 - 9,3 L/100km
|
Verbruik L/100km
-
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
17,6 - 21,9 kWh/100km
|
|
Elektrische actieradius
-
|
Elektrische actieradius
567 - 706 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
107 kWh
|
|
CO2
221 - 245 g/km
|
CO2
0 g/km
|
|
Tankinhoud
75 L
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Pick-up
|
Carrosserietype
SUV
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
5
|
|
Deuren
4
|
Deuren
5
|
|
Leeggewicht
2.045 - 2.260 kg
|
Leeggewicht
2.575 - 2.584 kg
|
|
Bagageruimte
-
|
Bagageruimte
484 L
|
|
Lengte
5.095 - 5.405 mm
|
Lengte
4.900 mm
|
|
Breedte
1.950 mm
|
Breedte
1.935 mm
|
|
Hoogte
1.840 - 1.855 mm
|
Hoogte
1.614 - 1.618 mm
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
1.411 L
|
|
Laadvermogen
785 - 1.010 kg
|
Laadvermogen
285 - 496 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Diesel
|
Motortype
Elektrisch
|
|
Transmissie
Manuel, Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
202 pk
|
Vermogen pk
299 - 517 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
-
|
Acceleratie 0-100km/u
4,7 - 7,8 s
|
|
Maximale Snelheid
183 - 187 km/u
|
Maximale Snelheid
180 - 210 km/u
|
|
Koppel
400 Nm
|
Koppel
490 - 910 Nm
|
|
Aantal Cilinders
4
|
Aantal Cilinders
-
|
|
Vermogen kW
149 kW
|
Vermogen kW
220 - 380 kW
|
|
Motorinhoud
2.157 cm3
|
Motorinhoud
-
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2.022 - 2.024
|
Bouwjaar
2024
|
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
|
Merk
SsangYong
|
Merk
Polestar
|