VS

Renault Master Transporter vs Maserati GT2 Stradale vergelijking

Vergelijk prestaties (170 pk vs 641 pk), bagageruimte en prijs (45.800 € vs 315.200 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Renault Master Transporter of Maserati GT2 Stradale.

Renault Master Transporter vs Maserati GT2 Stradale: de belangrijkste verschillen

Renault Master Transporter

  • veel goedkoper
  • ruim zuiniger
details

Maserati GT2 Stradale

  • ruim meer vermogen
  • aanzienlijk sneller van 0–100 km/u
  • significant lichter
details

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Master Transporter

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Renault Master Transporter is veel goedkoper – begint al bij 45.800 € , terwijl Maserati GT2 Stradale start bij 315.200 € . Dat is een verschil van ongeveer 269.364 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Renault Master Transporter verbruikt 6,8 L/100km en is daarmee ruim zuiniger dan Maserati GT2 Stradale (11,6 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 4,8 L/100km.

GT2 Stradale

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.

Wat motorvermogen betreft heeft Maserati GT2 Stradale ruim meer vermogen641 pk tegenover 170 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 471 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Maserati GT2 Stradale aanzienlijk sneller2,8 s tegenover 13,5 s voor Renault Master Transporter. Dat is een verschil van ongeveer 10,7 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Maserati GT2 Stradale levert veel meer koppel – 720 Nm tegenover 380 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 340 Nm.

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: Renault Master Transporter biedt meer zitplaatsen – 3 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Maserati GT2 Stradale significant lichter – 1.475 kg tegenover 2.128 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 653 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Renault Master Transporter significant meer laadvermogen – 1.846 kg tegenover 315 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 1.531 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Renault Master Transporter wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 45.800
Master Transporter

Renault Master Transporter

  • Motortype Elektrisch, Diesel
  • Transmissie Automatisch, Handmatig
  • Aandrijving Voorwielaandrijving, Achterwielaandrijving
  • Vermogen pk 130 - 170 pk
  • Verbruik L/100km 6,8 - 12,1 L/100km
  • Verbruik kWh/100km 22,6 - 25,7 kWh/100km
  • Elektrische actieradius 177 - 448 km
Renault Master Transporter
Maserati GT2 Stradale

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Renault Master Transporter

De Renault Master is het onverschrokken werkpaard van ondernemers die vooral resultaat willen: ruim, robuust en slim ingedeeld zodat laden en lossen probleemloos verloopt. Hij rijdt verrassend comfortabel voor zijn soort en zit vol praktische details — een bedrijfswagen die je liever vandaag dan morgen op pad stuurt.

details

Maserati GT2 Stradale

De Maserati GT2 Stradale brengt pure circuitkoorts naar de openbare weg, met een dramatische carrosserie en een soundtrack die je buren tegelijk laat vloeken en glimlachen. Binnenin is het meer racy dan luxe, maar de mix van Italiaanse flair en brute focus verleidt iedereen die elke rit als een warm-up lap wil laten voelen.

details
Renault Master Transporter
Maserati GT2 Stradale

Kosten en Verbruik

Prijs
45.800 - 64.800 €
Prijs
315.200 €
Verbruik L/100km
6,8 - 12,1 L/100km
Verbruik L/100km
11,6 L/100km
Verbruik kWh/100km
22,6 - 25,7 kWh/100km
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
177 - 448 km
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 - 318 g/km
CO2
265 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Bestelwagen
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
3
Stoelen
2
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
2.128 - 2.598 kg
Leeggewicht
1.475 kg
Bagageruimte
-
Bagageruimte
100 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
2.080 mm
Breedte
1.965 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
902 - 1.846 kg
Laadvermogen
315 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Elektrisch, Diesel
Motortype
Benzine
Transmissie
Automatisch, Handmatig
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Reductiebak, Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Achterwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Vermogen pk
130 - 170 pk
Vermogen pk
641 pk
Acceleratie 0-100km/u
13,5 s
Acceleratie 0-100km/u
2,8 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
300 - 380 Nm
Koppel
720 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
6
Vermogen kW
96 - 125 kW
Vermogen kW
471 kW
Motorinhoud
1.997 cm3
Motorinhoud
3.000 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2.024 - 2.026
Bouwjaar
2024
CO2-efficiëntieklasse
A, G
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Renault
Merk
Maserati
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.