Vergelijk prestaties (170 pk vs 1.050 pk), bagageruimte en prijs (45.800 € vs 457.600 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Renault Master Transporter of Ferrari 849 Testarossa Coupe.
Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.
Renault Master Transporter is ruim goedkoper – begint al bij 45.800 € , terwijl Ferrari 849 Testarossa Coupe start bij 457.600 € . Dat is een verschil van ongeveer 411.717 €.
Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Renault Master Transporter verbruikt 6,8 L/100km en is daarmee zichtbaar zuiniger dan Ferrari 849 Testarossa Coupe (9,3 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 2,5 L/100km.
Bij de elektrische actieradius biedt Renault Master Transporter ruim meer bereik: tot 448 km, ongeveer 427 km meer dan Ferrari 849 Testarossa Coupe.
Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.
Wat motorvermogen betreft heeft Ferrari 849 Testarossa Coupe veel meer vermogen – 1.050 pk tegenover 170 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 880 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Ferrari 849 Testarossa Coupe veel sneller – 2,3 s tegenover 13,5 s voor Renault Master Transporter. Dat is een verschil van ongeveer 11,2 s.
Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.
Zitplaatsen: Renault Master Transporter biedt meer zitplaatsen – 3 tegenover 2.
Bij het leeggewicht is Ferrari 849 Testarossa Coupe enigszins lichter – 1.890 kg tegenover 2.128 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 238 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt Renault Master Transporter veel meer laadvermogen – 1.846 kg tegenover 190 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 1.656 kg.
Renault Master Transporter laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Renault Master is het onverschrokken werkpaard van ondernemers die vooral resultaat willen: ruim, robuust en slim ingedeeld zodat laden en lossen probleemloos verloopt. Hij rijdt verrassend comfortabel voor zijn soort en zit vol praktische details — een bedrijfswagen die je liever vandaag dan morgen op pad stuurt.
details
De Ferrari Testarossa is een tijdloze supercar met iconische zijkoelers en een brede, imposante houding die elke parkeerplaats tot podium maakt. Instappen is als een uitnodiging tot theater: het belooft drama en sensatie, niet bepaald iets voor wie bescheidenheid of zuinigheid zoekt maar wel perfect als je wilt pronken met klassieke flair.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
45.800 - 64.800 €
|
Prijs
457.600 €
|
|
Verbruik L/100km
6,8 - 12,1 L/100km
|
Verbruik L/100km
9,3 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
22,6 - 25,7 kWh/100km
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
177 - 448 km
|
Elektrische actieradius
21 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
0 - 318 g/km
|
CO2
212 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Bestelwagen
|
Carrosserietype
Coupé
|
|
Stoelen
3
|
Stoelen
2
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
2.128 - 2.598 kg
|
Leeggewicht
1.890 kg
|
|
Bagageruimte
-
|
Bagageruimte
74 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
2.080 mm
|
Breedte
1.999 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
902 - 1.846 kg
|
Laadvermogen
190 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Elektrisch, Diesel
|
Motortype
Plug-in hybride
|
|
Transmissie
Automatisch, Handmatig
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Reductiebak, Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak
|
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
|
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Achterwielaandrijving
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
130 - 170 pk
|
Vermogen pk
1.050 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
13,5 s
|
Acceleratie 0-100km/u
2,3 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
300 - 380 Nm
|
Koppel
-
|
|
Aantal Cilinders
4
|
Aantal Cilinders
8
|
|
Vermogen kW
96 - 125 kW
|
Vermogen kW
772 kW
|
|
Motorinhoud
1.997 cm3
|
Motorinhoud
3.990 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2.024 - 2.026
|
Bouwjaar
2026
|
|
CO2-efficiëntieklasse
A, G
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
|
Merk
Renault
|
Merk
Ferrari
|