Vergelijk prestaties (163 pk vs 435 pk), bagageruimte en prijs (40.700 € vs 43.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Isuzu D-Max of MG MG4.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.
Isuzu D-Max is minimaal goedkoper – begint al bij 40.700 € , terwijl MG MG4 start bij 43.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 3.050 €.
Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.
Wat motorvermogen betreft heeft MG MG4 significant meer vermogen – 435 pk tegenover 163 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 272 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is MG MG4 significant sneller – 3,8 s tegenover 12,6 s voor Isuzu D-Max. Dat is een verschil van ongeveer 8,8 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: MG MG4 levert duidelijk meer koppel – 600 Nm tegenover 360 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 240 Nm.
Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?
Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.
Bij het leeggewicht is MG MG4 marginaal lichter – 1.755 kg tegenover 1.905 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 150 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt Isuzu D-Max aanzienlijk meer laadvermogen – 1.095 kg tegenover 448 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 647 kg.
MG MG4 overtreft in bijna alle aspecten in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Isuzu D-Max voelt als een onverstoorbaar werkpaard op wielen: stoer, robuust en gemaakt om echt zware klussen zonder poeha te klaren. Voor kopers die betrouwbaarheid en praktische inzetbaarheid boven bling stellen, is de D-Max een no‑nonsense pick‑up die je niet in de steek laat en af en toe ook nog een glimlach bezorgt.
detailsDe MG4 voelt verrassend volwassen voor zijn prijs, met een vlotte rijbeleving en een strak, modern design dat op straat gewoon de aandacht trekt. Voor wie betaalbaar elektrisch wil rijden zonder poespas biedt de MG4 veel waar voor zijn geld en is hij een slimme keuze voor dagelijks gebruik.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
40.700 - 59.500 €
|
Prijs
43.700 - 47.800 €
|
|
Verbruik L/100km
8,7 - 9 L/100km
|
Verbruik L/100km
-
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
16,1 - 19 kWh/100km
|
|
Elektrische actieradius
-
|
Elektrische actieradius
405 - 545 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
228 - 235 g/km
|
CO2
0 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Pick-up
|
Carrosserietype
Hatchback
|
|
Stoelen
2 - 5
|
Stoelen
5
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
1.905 - 2.110 kg
|
Leeggewicht
1.755 - 1.810 kg
|
|
Bagageruimte
-
|
Bagageruimte
-
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.810 - 1.870 mm
|
Breedte
1.836 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
990 - 1.095 kg
|
Laadvermogen
448 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Diesel
|
Motortype
Elektrisch
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
163 pk
|
Vermogen pk
190 - 435 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
12,6 s
|
Acceleratie 0-100km/u
3,8 - 7,5 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
360 Nm
|
Koppel
350 - 600 Nm
|
|
Aantal Cilinders
4
|
Aantal Cilinders
-
|
|
Vermogen kW
120 kW
|
Vermogen kW
140 - 320 kW
|
|
Motorinhoud
1.898 cm3
|
Motorinhoud
-
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2.024 - 2.025
|
Bouwjaar
2026
|
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
|
Merk
Isuzu
|
Merk
MG
|