VS

Genesis GV70 vs XPeng G9 vergelijking

Vergelijk prestaties (490 pk vs 575 pk), bagageruimte en prijs (70.200 € vs 60.600 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Genesis GV70 of XPeng G9.

Genesis GV70 vs XPeng G9: de belangrijkste verschillen

Genesis GV70

details

XPeng G9

4,8 (5 Beoordelingen)
beoordeel
  • iets goedkoper
  • lichtjes meer vermogen
  • marginaal zuiniger
  • lichtjes meer elektrische actieradius
  • marginaal sneller van 0–100 km/u
  • minimaal lichter
  • zichtbaar meer bagageruimte
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

GV70

Kosten en verbruik

Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.

XPeng G9 is iets goedkoper – begint al bij 60.600 € , terwijl Genesis GV70 start bij 70.200 € . Dat is een verschil van ongeveer 9.609 €.

Bij het stroomverbruik heeft XPeng G9 het voordeel: met 18,4 kWh/100km is dit model marginaal efficiënter dan Genesis GV70, dat 19,4 kWh/100km nodig heeft. Het verschil bedraagt ongeveer 1 kWh/100km.

Bij de elektrische actieradius biedt XPeng G9 lichtjes meer bereik: tot 585 km, ongeveer 106 km meer dan Genesis GV70.

G9

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft XPeng G9 lichtjes meer vermogen575 pk tegenover 490 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 85 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is XPeng G9 marginaal sneller4,2 s tegenover 4,4 s voor Genesis GV70. Dat is een verschil van ongeveer 0,2 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Genesis GV70 levert marginaal meer koppel – 700 Nm tegenover 695 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 5 Nm.

GV70

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is XPeng G9 minimaal lichter – 2.210 kg tegenover 2.335 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 125 kg.

Qua bagageruimte biedt XPeng G9 zichtbaar meer ruimte – 660 L tegenover 503 L. Dat is een verschil van ongeveer 157 L.

Wat laadvermogen betreft biedt XPeng G9 marginaal meer laadvermogen – 520 kg tegenover 515 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 5 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

XPeng G9 overtreft in bijna alle aspecten in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 60.600
G9

XPeng G9

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 351 - 575 pk
  • Verbruik kWh/100km : 18,4 - 20,1 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 502 - 585 km
Genesis GV70
XPeng G9

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Genesis GV70

De Genesis GV70 maakt indruk met elegante lijnen en een interieur dat voelt alsof je een maatpak draagt — luxe, subtiel en verrassend attent. Hij rijdt comfortabel, zit vol slimme details en is daarmee een slimme blikvanger voor kopers die premium willen zonder bij de gebruikelijke merken in de rij te staan.

details

XPeng G9

De XPeng G9 combineert een strak, premium design met een interieur dat aanvoelt als een hightech lounge, waardoor hij zowel op de snelweg als in de stad indruk maakt. Voor kopers die willen scoren op stijl en slimme features zonder gedoe is de G9 een serieuze kandidaat — hij doet dat op een moderne, bedachtzame manier en met een knipoog naar vooruitgang.

details
Genesis GV70
XPeng G9

Kosten en Verbruik

Prijs
70.200 - 76.600 €
Prijs
60.600 - 73.800 €
Verbruik L/100km
-
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
19,4 kWh/100km
Verbruik kWh/100km
18,4 - 20,1 kWh/100km
Elektrische actieradius
479 km
Elektrische actieradius
502 - 585 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
SUV
Stoelen
5
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
2.335 kg
Leeggewicht
2.210 - 2.395 kg
Bagageruimte
503 L
Bagageruimte
660 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.910 mm
Breedte
1.937 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
515 kg
Laadvermogen
515 - 520 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Elektrisch
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Reductiebak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Vermogen pk
490 pk
Vermogen pk
351 - 575 pk
Acceleratie 0-100km/u
4,4 s
Acceleratie 0-100km/u
4,2 - 6,6 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
700 Nm
Koppel
465 - 695 Nm
Aantal Cilinders
-
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
360 kW
Vermogen kW
258 - 423 kW
Motorinhoud
-
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2025
Bouwjaar
2025
CO2-efficiëntieklasse
A
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
Genesis
Merk
XPeng
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.