VS

Dacia Duster vs Maxus T60 MAX vergelijking

Vergelijk prestaties (158 pk vs 215 pk), bagageruimte en prijs (19.300 € vs 48.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Dacia Duster of Maxus T60 MAX.

Dacia Duster vs Maxus T60 MAX: de belangrijkste verschillen

Dacia Duster

4,6 (5 Beoordelingen)
beoordeel
  • aanzienlijk goedkoper
  • ruim zuiniger
  • duidelijk sneller van 0–100 km/u
  • significant lichter
details

Maxus T60 MAX

5 (2 Beoordelingen)
beoordeel
  • merkbaar meer vermogen
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Duster

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Dacia Duster is aanzienlijk goedkoper – begint al bij 19.300 € , terwijl Maxus T60 MAX start bij 48.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 29.078 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Dacia Duster verbruikt 4,7 L/100km en is daarmee ruim zuiniger dan Maxus T60 MAX (9,1 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 4,4 L/100km.

T60 MAX

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft Maxus T60 MAX merkbaar meer vermogen215 pk tegenover 158 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 57 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Dacia Duster duidelijk sneller9,4 s tegenover 11,9 s voor Maxus T60 MAX. Dat is een verschil van ongeveer 2,5 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Maxus T60 MAX levert ruim meer koppel – 500 Nm tegenover 230 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 270 Nm.

Duster

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is Dacia Duster significant lichter – 1.377 kg tegenover 2.275 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 898 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Maxus T60 MAX significant meer laadvermogen – 1.225 kg tegenover 453 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 772 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Dacia Duster laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 19.300
Duster

Dacia Duster

  • Motortype Benzine mildhybride, Volledig hybride, LPG
  • Transmissie Handmatig, Automatisch
  • Aandrijving Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk 115 - 158 pk
  • Verbruik L/100km 4,7 - 7,6 L/100km
Dacia Duster
Maxus T60 MAX

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Dacia Duster

De Dacia Duster is een praktische en robuuste SUV die veel ruimte en eenvoud biedt voor dagelijks gebruik en avontuurlijke uitstapjes. Het is een no-nonsense keuze die betrouwbaarheid en betaalbaarheid combineert zonder poespas.

details

Maxus T60 MAX

De Maxus T60 MAX is een robuuste en verrassend verfijnde pick-up die werkpaard en weekendgenoot moeiteloos combineert met veel ruimte en slimme uitrusting. Op de weg voelt hij betrouwbaar en comfortabel aan, terwijl hij qua prijs-kwaliteitverhouding verstandiger oogt dan menig concurrent — een praktische keuze voor wie serieus wil laden zonder in te leveren op rijcomfort.

details
Dacia Duster
Maxus T60 MAX

Kosten en Verbruik

Prijs
19.300 - 29.600 €
Prijs
48.400 €
Verbruik L/100km
4,7 - 7,6 L/100km
Verbruik L/100km
9,1 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
107 - 140 g/km
CO2
239 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
Pick-up
Stoelen
5
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.377 - 1.559 kg
Leeggewicht
2.275 kg
Bagageruimte
348 - 517 L
Bagageruimte
-
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.813 mm
Breedte
1.960 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
402 - 453 kg
Laadvermogen
1.225 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine mildhybride, Volledig hybride, LPG
Motortype
Diesel
Transmissie
Handmatig, Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Geautomatiseerde Handbak, Automatische Dubbele Koppeling
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
115 - 158 pk
Vermogen pk
215 pk
Acceleratie 0-100km/u
9,4 - 11,7 s
Acceleratie 0-100km/u
11,9 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
190 - 230 Nm
Koppel
500 Nm
Aantal Cilinders
3 - 4
Aantal Cilinders
4
Vermogen kW
84 - 116 kW
Vermogen kW
158 kW
Motorinhoud
1.199 - 1.789 cm3
Motorinhoud
1.996 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2.025 - 2.026
Bouwjaar
2025
CO2-efficiëntieklasse
D, C
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Dacia
Merk
Maxus
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.