VS

BMW 4 Series Gran Coupe vs Renault R4 vergelijking

Vergelijk prestaties (392 pk vs 150 pk), bagageruimte en prijs (54.200 € vs 32.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – BMW 4 Series Gran Coupe of Renault R4.

BMW 4 Series Gran Coupe vs Renault R4: de belangrijkste verschillen

BMW 4 Series Gran Coupe

  • significant meer vermogen
  • veel sneller van 0–100 km/u
details

Renault R4

5 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • aanzienlijk goedkoper
  • iets lichter
  • ruim meer bagageruimte
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

4 Series Gran Coupe

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Renault R4 is aanzienlijk goedkoper – begint al bij 32.400 € , terwijl BMW 4 Series Gran Coupe start bij 54.200 € . Dat is een verschil van ongeveer 21.780 €.

R4

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft BMW 4 Series Gran Coupe significant meer vermogen392 pk tegenover 150 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 242 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is BMW 4 Series Gran Coupe veel sneller4,6 s tegenover 8,2 s voor Renault R4. Dat is een verschil van ongeveer 3,6 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: BMW 4 Series Gran Coupe levert aanzienlijk meer koppel – 650 Nm tegenover 245 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 405 Nm.

4 Series Gran Coupe

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is Renault R4 iets lichter – 1.510 kg tegenover 1.695 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 185 kg.

Qua bagageruimte biedt Renault R4 ruim meer ruimte – 1.045 L tegenover 470 L. Dat is een verschil van ongeveer 575 L.

Wat laadvermogen betreft biedt BMW 4 Series Gran Coupe nauwelijks meer laadvermogen – 480 kg tegenover 443 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 37 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

BMW 4 Series Gran Coupe toont kleine maar duidelijke voordelen in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 54.200
4 Series Gran Coupe

BMW 4 Series Gran Coupe

  • Motortype : Diesel Mild Hybride, Benzine, Benzine Mild Hybride
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
  • Vermogen pk : 184 - 392 pk
  • Verbruik L/100km : 5 - 7,8 L/100km
BMW 4 Series Gran Coupe
Renault R4

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

BMW 4 Series Gran Coupe

De BMW 4 Serie Gran Coupé oogt als een elegante coupé met verborgen praktische extra deuren en straalt sportief zelfvertrouwen uit in elke bocht. Voor wie wil opvallen zonder in te leveren op comfort levert hij scherpe rijeigenschappen en genoeg allure om de buren nieuwsgierig te maken.

details

Renault R4

De Renault 4 is een charmante klassieker met een eigenzinnige uitstraling die van elke rit een klein avontuur maakt. Ruim van binnen, eenvoudig te onderhouden en bijna onverwoestbaar in zijn logica — perfect voor wie zoekt naar karakter in plaats van bling.

details
BMW 4 Series Gran Coupe
Renault R4

Kosten en Verbruik

Prijs
54.200 - 81.600 €
Prijs
32.400 - 38.900 €
Verbruik L/100km
5 - 7,8 L/100km
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
15,1 kWh/100km
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
409 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
131 - 179 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Hatchback
Carrosserietype
SUV
Stoelen
5
Stoelen
2 - 5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.695 - 1.935 kg
Leeggewicht
1.510 - 1.537 kg
Bagageruimte
470 L
Bagageruimte
420 - 1.045 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.852 mm
Breedte
1.808 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
480 kg
Laadvermogen
385 - 443 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Diesel Mild Hybride, Benzine, Benzine Mild Hybride
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
184 - 392 pk
Vermogen pk
150 pk
Acceleratie 0-100km/u
4,6 - 7,9 s
Acceleratie 0-100km/u
8,2 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
300 - 650 Nm
Koppel
245 Nm
Aantal Cilinders
4 - 6
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
135 - 288 kW
Vermogen kW
110 kW
Motorinhoud
1.995 - 2.998 cm3
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2.024 - 2.025
Bouwjaar
2.025 - 2.026
CO2-efficiëntieklasse
E, D, F, G
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
BMW
Merk
Renault
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.