Vergelijk prestaties (300 pk vs 204 pk), bagageruimte en prijs (34.800 € vs 55.200 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – BMW 1 Series of Toyota Hilux.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.
BMW 1 Series is ruim goedkoper – begint al bij 34.800 € , terwijl Toyota Hilux start bij 55.200 € . Dat is een verschil van ongeveer 20.423 €.
Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: BMW 1 Series verbruikt 4,3 L/100km en is daarmee significant zuiniger dan Toyota Hilux (10 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 5,7 L/100km.
Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.
Wat motorvermogen betreft heeft BMW 1 Series opvallend meer vermogen – 300 pk tegenover 204 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 96 pk.
Ook bij het koppel is er een verschil: Toyota Hilux levert een beetje meer koppel – 500 Nm tegenover 400 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 100 Nm.
Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.
Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.
Bij het leeggewicht is BMW 1 Series significant lichter – 1.465 kg tegenover 2.295 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 830 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt Toyota Hilux ruim meer laadvermogen – 915 kg tegenover 510 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 405 kg.
BMW 1 Series overtreft in bijna alle aspecten in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De BMW 1 Serie rijdt als een kleiner broertje met grootse aspiraties: sportief, direct en verrassend volwassen voor dagelijks gebruik. Met een premium interieur en slimme indeling is het een ideale metgezel voor wie rijplezier wil zonder gedoe — kortom, plezier op wielen dat ook prima in de supermarkt past.
detailsDe Toyota Hilux is een onverstoorbaar werkpaard: robuust gebouwd, onverzettelijk op ruige wegen en verrassend comfortabel als dagelijkse auto. Voor wie betrouwbaarheid en praktische inzetbaarheid belangrijker vindt dan poeha, is de Hilux een slimme en nuchtere keuze met een tikkeltje avontuur.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
34.800 - 61.600 €
|
Prijs
55.200 - 64.600 €
|
|
Verbruik L/100km
4,3 - 7,6 L/100km
|
Verbruik L/100km
10 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
-
|
Elektrische actieradius
-
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
112 - 173 g/km
|
CO2
264 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Hatchback
|
Carrosserietype
Pick-up
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
5
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
1.465 - 1.625 kg
|
Leeggewicht
2.295 kg
|
|
Bagageruimte
300 - 380 L
|
Bagageruimte
-
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.800 mm
|
Breedte
1.855 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
475 - 510 kg
|
Laadvermogen
915 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Diesel, Benzine Mild Hybride, Diesel Mild Hybride, Benzine
|
Motortype
Diesel Mild Hybride
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
|
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
|
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
122 - 300 pk
|
Vermogen pk
204 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
4,9 - 9,8 s
|
Acceleratie 0-100km/u
-
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
230 - 400 Nm
|
Koppel
500 Nm
|
|
Aantal Cilinders
3 - 4
|
Aantal Cilinders
4
|
|
Vermogen kW
90 - 221 kW
|
Vermogen kW
150 kW
|
|
Motorinhoud
1.499 - 1.998 cm3
|
Motorinhoud
2.755 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2024
|
Bouwjaar
2024
|
|
CO2-efficiëntieklasse
D, C, F
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
|
Merk
BMW
|
Merk
Toyota
|