Vergelijk prestaties (279 pk vs 630 pk), bagageruimte en prijs (67.500 € vs 279.600 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Toyota Proace Max of Maserati MCPURA Roadster.
Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.
Toyota Proace Max is aanzienlijk goedkoper – begint al bij 67.500 € , terwijl Maserati MCPURA Roadster start bij 279.600 € . Dat is een verschil van ongeveer 212.079 €.
Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.
Wat motorvermogen betreft heeft Maserati MCPURA Roadster significant meer vermogen – 630 pk tegenover 279 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 351 pk.
Ook bij het koppel is er een verschil: Maserati MCPURA Roadster levert aanzienlijk meer koppel – 730 Nm tegenover 410 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 320 Nm.
Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.
Zitplaatsen: Toyota Proace Max biedt meer zitplaatsen – 3 tegenover 2.
Bij het leeggewicht is Maserati MCPURA Roadster veel lichter – 1.534 kg tegenover 2.790 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 1.256 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt Toyota Proace Max veel meer laadvermogen – 1.460 kg tegenover 256 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 1.204 kg.
Toyota Proace Max wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Toyota Proace Max is een werkpaard met flair: ruim, degelijk en gemaakt om elke klus zonder gedoe te klaren. Voor wie praktische inzetbaarheid en betrouwbaarheid belangrijker vindt dan poespas is dit een verstandige keuze die bovendien prettig en comfortabel rijdt.
details
De Maserati MC Pura Roadster is een flamboyante open sportwagen die met zijn gestrekte lijnen en Italiaanse flair direct alle blikken naar zich toetrekt. Voor wie emotie en beleving belangrijker vindt dan nuchtere praktischheid, is dit een speelse keuze die rijden weer tot een feestje maakt en bij elke stoplichtstop voor bewonderende blikken zorgt.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
67.500 - 72.300 €
|
Prijs
279.600 €
|
|
Verbruik L/100km
-
|
Verbruik L/100km
11,7 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
26,2 kWh/100km
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
424 km
|
Elektrische actieradius
-
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
0 g/km
|
CO2
265 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Bestelwagen
|
Carrosserietype
Roadster
|
|
Stoelen
3
|
Stoelen
2
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
2.790 kg
|
Leeggewicht
1.534 kg
|
|
Bagageruimte
-
|
Bagageruimte
100 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
2.050 mm
|
Breedte
1.965 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
710 - 1.460 kg
|
Laadvermogen
256 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Elektrisch
|
Motortype
Benzine
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
|
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
279 pk
|
Vermogen pk
630 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
-
|
Acceleratie 0-100km/u
2,9 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
410 Nm
|
Koppel
730 Nm
|
|
Aantal Cilinders
-
|
Aantal Cilinders
6
|
|
Vermogen kW
205 kW
|
Vermogen kW
463 kW
|
|
Motorinhoud
-
|
Motorinhoud
3.000 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2025
|
Bouwjaar
2025
|
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
|
Merk
Toyota
|
Merk
Maserati
|