VS

Kia EV9 vs Nissan Qashqai vergelijking

Vergelijk prestaties (508 pk vs 205 pk), bagageruimte en prijs (64.300 € vs 35.100 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Kia EV9 of Nissan Qashqai.

Kia EV9 vs Nissan Qashqai: de belangrijkste verschillen

Kia EV9

5 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • significant meer vermogen
  • ruim sneller van 0–100 km/u
details

Nissan Qashqai

4,9 (3 Beoordelingen)
beoordeel
  • veel goedkoper
  • significant lichter
  • merkbaar meer bagageruimte
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

EV9

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Nissan Qashqai is veel goedkoper – begint al bij 35.100 € , terwijl Kia EV9 start bij 64.300 € . Dat is een verschil van ongeveer 29.132 €.

Qashqai

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Kia EV9 significant meer vermogen508 pk tegenover 205 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 303 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Kia EV9 ruim sneller4,6 s tegenover 7,6 s voor Nissan Qashqai. Dat is een verschil van ongeveer 3 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Kia EV9 levert significant meer koppel – 740 Nm tegenover 330 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 410 Nm.

EV9

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: Kia EV9 biedt meer zitplaatsen – 7 tegenover 5.

Bij het leeggewicht is Nissan Qashqai significant lichter – 1.420 kg tegenover 2.392 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 972 kg.

Qua bagageruimte biedt Nissan Qashqai merkbaar meer ruimte – 504 L tegenover 333 L. Dat is een verschil van ongeveer 171 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Kia EV9 een beetje meer laadvermogen – 615 kg tegenover 516 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 99 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Kia EV9 overtreft in bijna alle aspecten in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 64.300
EV9

Kia EV9

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 204 - 508 pk
  • Verbruik kWh/100km : 19,5 - 22,8 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 443 - 563 km
Kia EV9
Nissan Qashqai

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Kia EV9

De Kia EV9 maakt indruk met zijn imposante presence en slim ingedeelde interieur, perfect voor kopers die ruimte en comfort zonder gedoe willen. Op de weg gedraagt hij zich volwassen maar met een ondeugende knipoog — precies het soort elektrische SUV dat praktisch nut koppelt aan karakter.

details

Nissan Qashqai

De Nissan Qashqai voelt als een slimme keuze voor wie praktisch rijplezier zoekt zonder gedoe; hij combineert een robuust uiterlijk met een modern, functioneel interieur dat je dagelijks leven makkelijker maakt. Op de weg rijdt hij comfortabel en zelfverzekerd, precies wat veel kopers willen van een praktische auto die ook nog eens stijlvol oogt.

details
Kia EV9
Nissan Qashqai

Kosten en Verbruik

Prijs
64.300 - 92.500 €
Prijs
35.100 - 47.300 €
Verbruik L/100km
-
Verbruik L/100km
4,3 - 6,8 L/100km
Verbruik kWh/100km
19,5 - 22,8 kWh/100km
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
443 - 563 km
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 g/km
CO2
98 - 152 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
SUV
Stoelen
6 - 7
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
2.392 - 2.664 kg
Leeggewicht
1.420 - 1.624 kg
Bagageruimte
333 L
Bagageruimte
479 - 504 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.980 mm
Breedte
1.835 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
542 - 615 kg
Laadvermogen
446 - 516 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Elektrisch
Motortype
Benzine Mild Hybride, Volledig Hybride
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Manuel, Automatisch
Transmissiedetail
Reductiebak
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, CVT Transmissie, Reductiebak
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Vermogen pk
204 - 508 pk
Vermogen pk
158 - 205 pk
Acceleratie 0-100km/u
4,6 - 9,4 s
Acceleratie 0-100km/u
7,6 - 9,9 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
350 - 740 Nm
Koppel
260 - 330 Nm
Aantal Cilinders
-
Aantal Cilinders
3 - 4
Vermogen kW
150 - 374 kW
Vermogen kW
116 - 151 kW
Motorinhoud
-
Motorinhoud
1.332 - 1.498 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2025
Bouwjaar
2.025 - 2.026
CO2-efficiëntieklasse
A
CO2-efficiëntieklasse
E, C
Merk
Kia
Merk
Nissan
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.