VS

Jeep Avenger vs XPeng P7+ vergelijking

Vergelijk prestaties (156 pk vs 503 pk), bagageruimte en prijs (26.700 € vs 47.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Jeep Avenger of XPeng P7+.

Jeep Avenger vs XPeng P7+: de belangrijkste verschillen

Jeep Avenger

4 (8 Beoordelingen)
beoordeel
  • aanzienlijk goedkoper
  • veel lichter
details

XPeng P7+

4,9 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • aanzienlijk meer vermogen
  • marginaal zuiniger
  • zichtbaar meer elektrische actieradius
  • veel sneller van 0–100 km/u
  • zichtbaar meer bagageruimte
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Avenger

Kosten en verbruik

Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.

Jeep Avenger is aanzienlijk goedkoper – begint al bij 26.700 € , terwijl XPeng P7+ start bij 47.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 20.641 €.

Bij het stroomverbruik heeft XPeng P7+ het voordeel: met 15,2 kWh/100km is dit model marginaal efficiënter dan Jeep Avenger, dat 15,5 kWh/100km nodig heeft. Het verschil bedraagt ongeveer 0,3 kWh/100km.

Bij de elektrische actieradius biedt XPeng P7+ zichtbaar meer bereik: tot 530 km, ongeveer 130 km meer dan Jeep Avenger.

P7+

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft XPeng P7+ aanzienlijk meer vermogen503 pk tegenover 156 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 347 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is XPeng P7+ veel sneller4,3 s tegenover 9 s voor Jeep Avenger. Dat is een verschil van ongeveer 4,7 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: XPeng P7+ levert veel meer koppel – 670 Nm tegenover 260 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 410 Nm.

Avenger

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is Jeep Avenger veel lichter – 1.180 kg tegenover 1.999 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 819 kg.

Qua bagageruimte biedt XPeng P7+ zichtbaar meer ruimte – 573 L tegenover 380 L. Dat is een verschil van ongeveer 193 L.

Wie wint de race in de datacheck?

XPeng P7+ overtreft in bijna alle aspecten in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 47.400
P7+

XPeng P7+

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 245 - 503 pk
  • Verbruik kWh/100km : 15,2 - 17,4 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 455 - 530 km
Jeep Avenger
XPeng P7+

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Jeep Avenger

De Jeep Avenger pakt uit als een frisse, stoere instapper voor wie elektrisch wil gaan zonder in te leveren op karakter. Hij voelt verrassend wendbaar in de stad, ziet er avontuurlijk uit en is een slimme keuze voor kopers die stijl en praktische bruikbaarheid willen combineren.

details

XPeng P7+

De XPeng P7+ oogt strak en futuristisch en levert een rijervaring die comfort en karakter verrassend soepel combineert. Voor wie elektrisch rijden serieus neemt maar niet wil inboeten aan stijl of rijplezier is dit een gedurfde en sympathieke kans.

details
Jeep Avenger
XPeng P7+

Kosten en Verbruik

Prijs
26.700 - 41.500 €
Prijs
47.400 - 54.500 €
Verbruik L/100km
4,9 - 5,7 L/100km
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
15,5 kWh/100km
Verbruik kWh/100km
15,2 - 17,4 kWh/100km
Elektrische actieradius
400 km
Elektrische actieradius
455 - 530 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 - 129 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
Hatchback
Stoelen
5
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.180 - 1.520 kg
Leeggewicht
1.999 - 2.200 kg
Bagageruimte
355 - 380 L
Bagageruimte
573 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.776 mm
Breedte
1.937 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
494 - 502 kg
Laadvermogen
-

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine Mild Hybride, Elektrisch, Benzine
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Automatisch, Manuel
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling, Reductiebak, Handgeschakelde Versnellingsbak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Vermogen pk
100 - 156 pk
Vermogen pk
245 - 503 pk
Acceleratie 0-100km/u
9 - 10,6 s
Acceleratie 0-100km/u
4,3 - 6,9 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
205 - 260 Nm
Koppel
450 - 670 Nm
Aantal Cilinders
3
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
74 - 115 kW
Vermogen kW
180 - 370 kW
Motorinhoud
1.199 cm3
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2026
Bouwjaar
2026
CO2-efficiëntieklasse
C, A, D
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
Jeep
Merk
XPeng
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.