VS

Hyundai Santa Fe vs Renault R4 vergelijking

Vergelijk prestaties (288 pk vs 150 pk), bagageruimte en prijs (61.400 € vs 32.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Hyundai Santa Fe of Renault R4.

Hyundai Santa Fe vs Renault R4: de belangrijkste verschillen

Hyundai Santa Fe

4,7 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • aanzienlijk meer vermogen
  • marginaal sneller van 0–100 km/u
details

Renault R4

5 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • significant goedkoper
  • aanzienlijk meer elektrische actieradius
  • merkbaar lichter
  • duidelijk meer bagageruimte
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Santa Fe

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Renault R4 is significant goedkoper – begint al bij 32.400 € , terwijl Hyundai Santa Fe start bij 61.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 28.949 €.

Bij de elektrische actieradius biedt Renault R4 aanzienlijk meer bereik: tot 409 km, ongeveer 355 km meer dan Hyundai Santa Fe.

R4

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.

Wat motorvermogen betreft heeft Hyundai Santa Fe aanzienlijk meer vermogen288 pk tegenover 150 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 138 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Hyundai Santa Fe marginaal sneller8 s tegenover 8,2 s voor Renault R4. Dat is een verschil van ongeveer 0,2 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Hyundai Santa Fe levert zichtbaar meer koppel – 380 Nm tegenover 245 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 135 Nm.

Santa Fe

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: Hyundai Santa Fe biedt meer zitplaatsen – 7 tegenover 5.

Bij het leeggewicht is Renault R4 merkbaar lichter – 1.510 kg tegenover 1.920 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 410 kg.

Qua bagageruimte biedt Renault R4 duidelijk meer ruimte – 1.045 L tegenover 704 L. Dat is een verschil van ongeveer 341 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Hyundai Santa Fe merkbaar meer laadvermogen – 665 kg tegenover 443 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 222 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Renault R4 overtreft in bijna alle aspecten in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 32.400
R4

Renault R4

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving
  • Vermogen pk : 150 pk
  • Verbruik kWh/100km : 15,1 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 409 km
Hyundai Santa Fe
Renault R4

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Hyundai Santa Fe

De Hyundai Santa Fe voelt als een volwassen gezinsauto: ruim, comfortabel en met een uitstraling die zowel netjes in de stad als stoer op weekendtrips staat. Met slimme details in het interieur en een betrouwbare indruk is het een praktische en verstandige keuze voor wie veel onderweg is en weinig gedoe wil, zonder dat het saai wordt.

details

Renault R4

De Renault 4 is een charmante klassieker met een eigenzinnige uitstraling die van elke rit een klein avontuur maakt. Ruim van binnen, eenvoudig te onderhouden en bijna onverwoestbaar in zijn logica — perfect voor wie zoekt naar karakter in plaats van bling.

details
Hyundai Santa Fe
Renault R4

Kosten en Verbruik

Prijs
61.400 - 69.500 €
Prijs
32.400 - 38.900 €
Verbruik L/100km
3,8 - 7,2 L/100km
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
15,1 kWh/100km
Elektrische actieradius
54 km
Elektrische actieradius
409 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
90 - 162 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
SUV
Stoelen
5 - 7
Stoelen
2 - 5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.920 - 2.165 kg
Leeggewicht
1.510 - 1.537 kg
Bagageruimte
621 - 704 L
Bagageruimte
420 - 1.045 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.900 mm
Breedte
1.808 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
560 - 665 kg
Laadvermogen
385 - 443 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Volledig Hybride, Plug-in Hybride
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
239 - 288 pk
Vermogen pk
150 pk
Acceleratie 0-100km/u
8 - 9,2 s
Acceleratie 0-100km/u
8,2 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
380 Nm
Koppel
245 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
176 - 212 kW
Vermogen kW
110 kW
Motorinhoud
1.598 cm3
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2025
Bouwjaar
2.025 - 2.026
CO2-efficiëntieklasse
E, F, B
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
Hyundai
Merk
Renault
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.