VS

Ford Mustang Convertible vs NIO EL7 vergelijking

Vergelijk prestaties (446 pk vs 653 pk), bagageruimte en prijs (67.500 € vs 75.100 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Ford Mustang Convertible of NIO EL7.

Ford Mustang Convertible vs NIO EL7: de belangrijkste verschillen

Ford Mustang Convertible

  • een beetje goedkoper
  • merkbaar lichter
details

NIO EL7

  • zichtbaar meer vermogen
  • zichtbaar sneller van 0–100 km/u
details

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Mustang Convertible

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Ford Mustang Convertible is een beetje goedkoper – begint al bij 67.500 € , terwijl NIO EL7 start bij 75.100 € . Dat is een verschil van ongeveer 7.627 €.

EL7

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft NIO EL7 zichtbaar meer vermogen653 pk tegenover 446 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 207 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is NIO EL7 zichtbaar sneller3,9 s tegenover 5 s voor Ford Mustang Convertible. Dat is een verschil van ongeveer 1,1 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: NIO EL7 levert zichtbaar meer koppel – 850 Nm tegenover 540 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 310 Nm.

Mustang Convertible

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Zitplaatsen: NIO EL7 biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 4.

Bij het leeggewicht is Ford Mustang Convertible merkbaar lichter – 1.876 kg tegenover 2.421 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 545 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt NIO EL7 duidelijk meer laadvermogen – 469 kg tegenover 324 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 145 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

NIO EL7 domineert deze vergelijking in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 75.100
EL7

NIO EL7

  • Motortype Elektrisch
  • Transmissie Automatisch
  • Aandrijving Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk 653 pk
  • Verbruik kWh/100km 22,1 - 22,4 kWh/100km
  • Elektrische actieradius 384 - 501 km
Ford Mustang Convertible
NIO EL7

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Ford Mustang Convertible

De Ford Mustang Cabriolet is een statement op wielen: brute uitstraling, karaktervolle sound en een dak dat in een oogwenk wegvalt voor pure openluchtpret. Hij combineert speelse sensatie met verrassende dagelijkse bruikbaarheid, perfect voor wie wil opvallen zonder al te serieus te doen.

details

NIO EL7

De NIO EL7 is een ruim, luxueus ogende elektrische SUV die met zijn futuristische lijnen en imposante presence meteen opvalt in het straatbeeld. Ideaal voor wie comfort, slimme tech en een flinke dosis stijl zoekt — al moet je wel rekening houden met de verwachtingen die bij zo’n premium model horen.

details
Ford Mustang Convertible
NIO EL7

Kosten en Verbruik

Prijs
67.500 - 71.100 €
Prijs
75.100 - 96.500 €
Verbruik L/100km
12,3 - 12,4 L/100km
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
22,1 - 22,4 kWh/100km
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
384 - 501 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
73,5 - 90 kWh
CO2
280 - 282 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Cabriolet
Carrosserietype
SUV
Stoelen
4
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
5
Leeggewicht
1.876 kg
Leeggewicht
2.421 - 2.441 kg
Bagageruimte
-
Bagageruimte
570 L
Lengte
-
Lengte
4.912 mm
Breedte
1.916 mm
Breedte
1.987 mm
Hoogte
-
Hoogte
1.720 mm
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
1.545 L
Laadvermogen
319 - 324 kg
Laadvermogen
449 - 469 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Handmatig, Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
446 pk
Vermogen pk
653 pk
Acceleratie 0-100km/u
5 - 5,4 s
Acceleratie 0-100km/u
3,9 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
200 km/u
Koppel
540 Nm
Koppel
850 Nm
Aantal Cilinders
8
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
328 kW
Vermogen kW
480 kW
Motorinhoud
5.038 cm3
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2025
Bouwjaar
2023
CO2-efficiëntieklasse
G
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
Ford
Merk
NIO
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.