VS

Ford Mustang Convertible vs McLaren GT Series vergelijking

Vergelijk prestaties (446 pk vs 635 pk), bagageruimte en prijs (67.500 € vs 208.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Ford Mustang Convertible of McLaren GT Series.

Ford Mustang Convertible vs McLaren GT Series: de belangrijkste verschillen

Ford Mustang Convertible

  • significant goedkoper
details

McLaren GT Series

  • zichtbaar meer vermogen
  • minimaal zuiniger
  • significant sneller van 0–100 km/u
  • merkbaar lichter
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Mustang Convertible

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Ford Mustang Convertible is significant goedkoper – begint al bij 67.500 € , terwijl McLaren GT Series start bij 208.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 140.930 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: McLaren GT Series verbruikt 11,9 L/100km en is daarmee minimaal zuiniger dan Ford Mustang Convertible (12,3 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 0,4 L/100km.

GT Series

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft McLaren GT Series zichtbaar meer vermogen635 pk tegenover 446 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 189 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is McLaren GT Series significant sneller3,2 s tegenover 5 s voor Ford Mustang Convertible. Dat is een verschil van ongeveer 1,8 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: McLaren GT Series levert iets meer koppel – 630 Nm tegenover 540 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 90 Nm.

Mustang Convertible

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Zitplaatsen: Ford Mustang Convertible biedt meer zitplaatsen – 4 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is McLaren GT Series merkbaar lichter – 1.520 kg tegenover 1.876 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 356 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Ford Mustang Convertible laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 67.500
Mustang Convertible

Ford Mustang Convertible

  • Motortype : Benzine
  • Transmissie : Manuel, Automatisch
  • Aandrijving : Achterwielaandrijving
  • Vermogen pk : 446 pk
  • Verbruik L/100km : 12,3 - 12,4 L/100km
Ford Mustang Convertible
McLaren GT Series

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Ford Mustang Convertible

De Ford Mustang Cabriolet is een statement op wielen: brute uitstraling, karaktervolle sound en een dak dat in een oogwenk wegvalt voor pure openluchtpret. Hij combineert speelse sensatie met verrassende dagelijkse bruikbaarheid, perfect voor wie wil opvallen zonder al te serieus te doen.

details

McLaren GT Series

De McLaren GT neemt het scherpe karakter van een supercar en verpakt het in een elegante grand tourer, zodat comfort en bagageruimte eindelijk hand in hand gaan met rijplezier. Wie sportieve flair wil zonder het circusgevoel van een racewagen, krijgt met deze McLaren een luxueuze, betrokken auto die lange tochten net zo verslavend maakt als een spannende bochtenrit.

details
Ford Mustang Convertible
McLaren GT Series

Kosten en Verbruik

Prijs
67.500 - 71.100 €
Prijs
208.400 €
Verbruik L/100km
12,3 - 12,4 L/100km
Verbruik L/100km
11,9 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
280 - 282 g/km
CO2
270 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Cabriolet
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
4
Stoelen
2
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.876 kg
Leeggewicht
1.520 kg
Bagageruimte
-
Bagageruimte
420 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.916 mm
Breedte
2.045 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
319 - 324 kg
Laadvermogen
-

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine
Motortype
Benzine
Transmissie
Manuel, Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Vermogen pk
446 pk
Vermogen pk
635 pk
Acceleratie 0-100km/u
5 - 5,4 s
Acceleratie 0-100km/u
3,2 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
540 Nm
Koppel
630 Nm
Aantal Cilinders
8
Aantal Cilinders
8
Vermogen kW
328 kW
Vermogen kW
467 kW
Motorinhoud
5.038 cm3
Motorinhoud
3.994 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2025
Bouwjaar
2023
CO2-efficiëntieklasse
G
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Ford
Merk
McLaren
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.