VS

Citroen Jumper vs Toyota C-HR+ vergelijking

Vergelijk prestaties (279 pk vs 343 pk), bagageruimte en prijs (65.300 € vs 42.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Citroen Jumper of Toyota C-HR+.

Citroen Jumper vs Toyota C-HR+: de belangrijkste verschillen

Citroen Jumper

details

Toyota C-HR+

  • ruim goedkoper
  • iets meer vermogen
  • aanzienlijk zuiniger
  • duidelijk meer elektrische actieradius
  • ruim lichter
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Jumper

Kosten en verbruik

Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.

Toyota C-HR+ is ruim goedkoper – begint al bij 42.700 € , terwijl Citroen Jumper start bij 65.300 € . Dat is een verschil van ongeveer 22.645 €.

Bij het stroomverbruik heeft Toyota C-HR+ het voordeel: met 13,4 kWh/100km is dit model aanzienlijk efficiënter dan Citroen Jumper, dat 26,2 kWh/100km nodig heeft. Het verschil bedraagt ongeveer 12,8 kWh/100km.

Bij de elektrische actieradius biedt Toyota C-HR+ duidelijk meer bereik: tot 607 km, ongeveer 183 km meer dan Citroen Jumper.

C-HR+

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Toyota C-HR+ iets meer vermogen343 pk tegenover 279 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 64 pk.

Ook bij het koppel is er een verschil: Citroen Jumper levert lichtjes meer koppel – 410 Nm tegenover 338 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 72 Nm.

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: Toyota C-HR+ biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 3.

Bij het leeggewicht is Toyota C-HR+ ruim lichter – 1.810 kg tegenover 2.865 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 1.055 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Citroen Jumper aanzienlijk meer laadvermogen – 1.385 kg tegenover 655 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 730 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Toyota C-HR+ wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 42.700
C-HR+

Toyota C-HR+

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 167 - 343 pk
  • Verbruik kWh/100km : 13,4 - 15,5 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 458 - 607 km
Citroen Jumper
Toyota C-HR+

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Citroen Jumper

De Citroën Jumper is een no-nonsense bestelwagen die je niet teleurstelt: ruim, robuust en bijzonder praktisch voor wie elke dag ladingen werk verzet. Hij zit prettig achter het stuur, biedt slimme indelingsopties en houdt zowel kosten als kopzorgen laag — precies wat een serieuze beroepsrijder wil.

details

Toyota C-HR+

De Toyota C-HR valt meteen op met zijn scherpe lijnen en coupe-achtige profiel; een crossover die durft op te vallen in een zee van saaie SUV's. Binnen biedt hij een degelijke mix van comfort en gebruiksgemak, waardoor hij een slimme keuze is voor wie stijl zoekt zonder concessies te doen aan praktische toepasbaarheid.

details
Citroen Jumper
Toyota C-HR+

Kosten en Verbruik

Prijs
65.300 - 68.600 €
Prijs
42.700 - 54.900 €
Verbruik L/100km
-
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
26,2 kWh/100km
Verbruik kWh/100km
13,4 - 15,5 kWh/100km
Elektrische actieradius
424 km
Elektrische actieradius
458 - 607 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Bestelwagen
Carrosserietype
SUV
Stoelen
3
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
2.865 - 2.940 kg
Leeggewicht
1.810 - 2.010 kg
Bagageruimte
-
Bagageruimte
416 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
2.050 mm
Breedte
1.870 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
560 - 1.385 kg
Laadvermogen
550 - 655 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Elektrisch
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Reductiebak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Vermogen pk
279 pk
Vermogen pk
167 - 343 pk
Acceleratie 0-100km/u
-
Acceleratie 0-100km/u
5,2 - 8,4 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
410 Nm
Koppel
268 - 338 Nm
Aantal Cilinders
-
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
205 kW
Vermogen kW
123 - 252 kW
Motorinhoud
-
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2024
Bouwjaar
2026
CO2-efficiëntieklasse
A
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
Citroen
Merk
Toyota
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.