Vergelijk prestaties (530 pk vs 150 pk), bagageruimte en prijs (50.800 € vs 32.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – BYD Sealion 7 of Renault R4.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.
Renault R4 is aanzienlijk goedkoper – begint al bij 32.400 € , terwijl BYD Sealion 7 start bij 50.800 € . Dat is een verschil van ongeveer 18.415 €.
Bij het stroomverbruik heeft Renault R4 het voordeel: met 15,1 kWh/100km is dit model duidelijk efficiënter dan BYD Sealion 7, dat 19,9 kWh/100km nodig heeft. Het verschil bedraagt ongeveer 4,8 kWh/100km.
Bij de elektrische actieradius biedt BYD Sealion 7 lichtjes meer bereik: tot 502 km, ongeveer 93 km meer dan Renault R4.
Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.
Wat motorvermogen betreft heeft BYD Sealion 7 significant meer vermogen – 530 pk tegenover 150 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 380 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is BYD Sealion 7 aanzienlijk sneller – 4,5 s tegenover 8,2 s voor Renault R4. Dat is een verschil van ongeveer 3,7 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: BYD Sealion 7 levert ruim meer koppel – 690 Nm tegenover 245 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 445 Nm.
Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?
Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.
Bij het leeggewicht is Renault R4 ruim lichter – 1.510 kg tegenover 2.225 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 715 kg.
Qua bagageruimte biedt Renault R4 significant meer ruimte – 1.045 L tegenover 520 L. Dat is een verschil van ongeveer 525 L.
Wat laadvermogen betreft biedt Renault R4 minimaal meer laadvermogen – 443 kg tegenover 410 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 33 kg.
BYD Sealion 7 laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De BYD Sealion 7 komt over als een slimme, volwassen elektrische auto die stijl en praktijkgebruik netjes weet te combineren. Met aangename rij-eigenschappen, een ruim interieur en een scherp geprijsd pakket is het een aantrekkelijke optie voor kopers die veel waar voor hun geld willen — en dat zonder poespas.
detailsDe Renault 4 is een charmante klassieker met een eigenzinnige uitstraling die van elke rit een klein avontuur maakt. Ruim van binnen, eenvoudig te onderhouden en bijna onverwoestbaar in zijn logica — perfect voor wie zoekt naar karakter in plaats van bling.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
50.800 - 62.000 €
|
Prijs
32.400 - 38.900 €
|
|
Verbruik L/100km
-
|
Verbruik L/100km
-
|
|
Verbruik kWh/100km
19,9 - 21,9 kWh/100km
|
Verbruik kWh/100km
15,1 kWh/100km
|
|
Elektrische actieradius
456 - 502 km
|
Elektrische actieradius
409 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
0 g/km
|
CO2
0 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
SUV
|
Carrosserietype
SUV
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
2 - 5
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
2.225 - 2.435 kg
|
Leeggewicht
1.510 - 1.537 kg
|
|
Bagageruimte
520 L
|
Bagageruimte
420 - 1.045 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.925 mm
|
Breedte
1.808 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
410 kg
|
Laadvermogen
385 - 443 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Elektrisch
|
Motortype
Elektrisch
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
313 - 530 pk
|
Vermogen pk
150 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
4,5 - 6,7 s
|
Acceleratie 0-100km/u
8,2 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
380 - 690 Nm
|
Koppel
245 Nm
|
|
Aantal Cilinders
-
|
Aantal Cilinders
-
|
|
Vermogen kW
230 - 390 kW
|
Vermogen kW
110 kW
|
|
Motorinhoud
-
|
Motorinhoud
-
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2024
|
Bouwjaar
2.025 - 2.026
|
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
|
Merk
BYD
|
Merk
Renault
|