Vergelijk prestaties (300 pk vs 102 pk), bagageruimte en prijs (34.800 € vs 17.200 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – BMW 1 Series of Dacia Spring.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.
Dacia Spring is ruim goedkoper – begint al bij 17.200 € , terwijl BMW 1 Series start bij 34.800 € . Dat is een verschil van ongeveer 17.641 €.
Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.
Wat motorvermogen betreft heeft BMW 1 Series veel meer vermogen – 300 pk tegenover 102 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 198 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is BMW 1 Series ruim sneller – 4,9 s tegenover 9,6 s voor Dacia Spring. Dat is een verschil van ongeveer 4,7 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: BMW 1 Series levert ruim meer koppel – 400 Nm tegenover 137 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 263 Nm.
Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.
Zitplaatsen: BMW 1 Series biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 4.
Bij het leeggewicht is Dacia Spring merkbaar lichter – 1.070 kg tegenover 1.465 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 395 kg.
Qua bagageruimte biedt BMW 1 Series enigszins meer ruimte – 380 L tegenover 308 L. Dat is een verschil van ongeveer 72 L.
Wat laadvermogen betreft biedt BMW 1 Series ruim meer laadvermogen – 510 kg tegenover 274 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 236 kg.
BMW 1 Series laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De BMW 1 Serie rijdt als een kleiner broertje met grootse aspiraties: sportief, direct en verrassend volwassen voor dagelijks gebruik. Met een premium interieur en slimme indeling is het een ideale metgezel voor wie rijplezier wil zonder gedoe — kortom, plezier op wielen dat ook prima in de supermarkt past.
detailsDe Dacia Spring voelt als een frisse wind in het stadsverkeer: compact, betaalbaar en verrassend ruim voor z’n klasse. Voor wie vooral korte ritten en lage kosten zoekt, is de Spring een slimme en ondeugende keuze die je dagelijks blijft verrassen.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
34.800 - 61.600 €
|
Prijs
17.200 - 20.000 €
|
|
Verbruik L/100km
4,3 - 7,6 L/100km
|
Verbruik L/100km
-
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
12,4 - 12,7 kWh/100km
|
|
Elektrische actieradius
-
|
Elektrische actieradius
221 - 225 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
112 - 173 g/km
|
CO2
0 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Hatchback
|
Carrosserietype
SUV
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
4
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
1.465 - 1.625 kg
|
Leeggewicht
1.070 kg
|
|
Bagageruimte
300 - 380 L
|
Bagageruimte
308 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.800 mm
|
Breedte
1.583 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
475 - 510 kg
|
Laadvermogen
274 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Diesel, Benzine mildhybride, Diesel mildhybride, Benzine
|
Motortype
Elektrisch
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
122 - 300 pk
|
Vermogen pk
70 - 102 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
4,9 - 9,8 s
|
Acceleratie 0-100km/u
9,6 - 12,3 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
230 - 400 Nm
|
Koppel
137 Nm
|
|
Aantal Cilinders
3 - 4
|
Aantal Cilinders
-
|
|
Vermogen kW
90 - 221 kW
|
Vermogen kW
52 - 75 kW
|
|
Motorinhoud
1.499 - 1.998 cm3
|
Motorinhoud
-
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2024
|
Bouwjaar
2025
|
|
CO2-efficiëntieklasse
D, C, F
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
|
Merk
BMW
|
Merk
Dacia
|