VS

Alpine A110 vs XPeng P7+ vergelijking

Vergelijk prestaties (345 pk vs 503 pk), bagageruimte en prijs (65.500 € vs 47.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Alpine A110 of XPeng P7+.

Alpine A110 vs XPeng P7+: de belangrijkste verschillen

Alpine A110

  • een beetje sneller van 0–100 km/u
  • ruim lichter
details

XPeng P7+

4,9 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • duidelijk goedkoper
  • opvallend meer vermogen
  • ruim meer bagageruimte
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

A110

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

XPeng P7+ is duidelijk goedkoper – begint al bij 47.400 € , terwijl Alpine A110 start bij 65.500 € . Dat is een verschil van ongeveer 18.150 €.

P7+

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.

Wat motorvermogen betreft heeft XPeng P7+ opvallend meer vermogen503 pk tegenover 345 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 158 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Alpine A110 een beetje sneller3,8 s tegenover 4,3 s voor XPeng P7+. Dat is een verschil van ongeveer 0,5 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: XPeng P7+ levert zichtbaar meer koppel – 670 Nm tegenover 420 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 250 Nm.

A110

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Zitplaatsen: XPeng P7+ biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Alpine A110 ruim lichter – 1.150 kg tegenover 1.999 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 849 kg.

Qua bagageruimte biedt XPeng P7+ ruim meer ruimte – 573 L tegenover 96 L. Dat is een verschil van ongeveer 477 L.

Wie wint de race in de datacheck?

XPeng P7+ domineert deze vergelijking in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 47.400
P7+

XPeng P7+

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 245 - 503 pk
  • Verbruik kWh/100km : 15,2 - 17,4 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 455 - 530 km
Alpine A110
XPeng P7+

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Alpine A110

De Alpine A110 voelt als een moderne herinterpretatie van een klassieke sportwagen: licht aanvoelend, speels op de weg en met een communicatief stuur dat elke bocht uitnodigt. Wie rijplezier boven alles zet vindt in de Alpine A110 een charmante, scherpgeprofileerde keuze met genoeg karakter om een brede glimlach op je gezicht te toveren.

details

XPeng P7+

De XPeng P7+ oogt strak en futuristisch en levert een rijervaring die comfort en karakter verrassend soepel combineert. Voor wie elektrisch rijden serieus neemt maar niet wil inboeten aan stijl of rijplezier is dit een gedurfde en sympathieke kans.

details
Alpine A110
XPeng P7+

Kosten en Verbruik

Prijs
65.500 - 335.500 €
Prijs
47.400 - 54.500 €
Verbruik L/100km
6,7 - 6,9 L/100km
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
15,2 - 17,4 kWh/100km
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
455 - 530 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
152 - 157 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Coupé
Carrosserietype
Hatchback
Stoelen
2
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.150 - 1.194 kg
Leeggewicht
1.999 - 2.200 kg
Bagageruimte
96 L
Bagageruimte
573 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.798 mm
Breedte
1.937 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
166 - 210 kg
Laadvermogen
-

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Vermogen pk
252 - 345 pk
Vermogen pk
245 - 503 pk
Acceleratie 0-100km/u
3,8 - 4,5 s
Acceleratie 0-100km/u
4,3 - 6,9 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
320 - 420 Nm
Koppel
450 - 670 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
185 - 254 kW
Vermogen kW
180 - 370 kW
Motorinhoud
1.798 cm3
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2024
Bouwjaar
2026
CO2-efficiëntieklasse
F, E
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
Alpine
Merk
XPeng
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.