VS

Volvo XC90 vs Maserati MCPURA Coupe vergelijking

Vergelijk prestaties (406 pk vs 630 pk), bagageruimte en prijs (88.100 € vs 249.100 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Volvo XC90 of Maserati MCPURA Coupe.

Volvo XC90 vs Maserati MCPURA Coupe: de belangrijkste verschillen

Volvo XC90

5 (3 Beoordelingen)
beoordeel
  • veel goedkoper
  • veel zuiniger
details

Maserati MCPURA Coupe

  • zichtbaar meer vermogen
  • ruim sneller van 0–100 km/u
  • aanzienlijk lichter
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

XC90

Kosten en verbruik

Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.

Volvo XC90 is veel goedkoper – begint al bij 88.100 € , terwijl Maserati MCPURA Coupe start bij 249.100 € . Dat is een verschil van ongeveer 160.971 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Volvo XC90 verbruikt 3,4 L/100km en is daarmee veel zuiniger dan Maserati MCPURA Coupe (11,5 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 8,1 L/100km.

MCPURA Coupe

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.

Wat motorvermogen betreft heeft Maserati MCPURA Coupe zichtbaar meer vermogen630 pk tegenover 406 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 224 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Maserati MCPURA Coupe ruim sneller2,9 s tegenover 5,4 s voor Volvo XC90. Dat is een verschil van ongeveer 2,5 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Maserati MCPURA Coupe levert marginaal meer koppel – 730 Nm tegenover 669 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 61 Nm.

XC90

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Zitplaatsen: Volvo XC90 biedt meer zitplaatsen – 7 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Maserati MCPURA Coupe aanzienlijk lichter – 1.469 kg tegenover 2.080 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 611 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Volvo XC90 aanzienlijk meer laadvermogen – 710 kg tegenover 321 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 389 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Volvo XC90 is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 88.100
XC90

Volvo XC90

  • Motortype Benzine mildhybride, Plug-in hybride
  • Transmissie Automatisch
  • Aandrijving Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk 250 - 406 pk
  • Verbruik L/100km 3,4 - 8,3 L/100km
  • Elektrische actieradius 69 km
Volvo XC90
Maserati MCPURA Coupe

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Volvo XC90

De Volvo XC90 voelt als een warme, veilige jas op wielen: ruim, geraffineerd en gefocust op comfort zonder opschepperij. Voor gezinnen die stijl en gezond verstand willen combineren is dit een slimme keuze — hij maakt lange ritten aangenaam en het dagelijks gezinsleven net wat eenvoudiger.

details

Maserati MCPURA Coupe

De Maserati MCpura Coupé oogt als een moderne grand tourer met scherpe lijnen en een verleidelijke Italiaanse flair die op straat direct aandacht trekt. Binnenin biedt hij een mix van luxe en drama die kopers met smaak zal bekoren, en als je van karakter houdt is dit precies het soort auto dat je buren jaloers maakt en je glimlach gegarandeerd houdt.

details
Volvo XC90
Maserati MCPURA Coupe

Kosten en Verbruik

Prijs
88.100 - 100.300 €
Prijs
249.100 €
Verbruik L/100km
3,4 - 8,3 L/100km
Verbruik L/100km
11,5 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
69 km
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
71 - 188 g/km
CO2
261 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
7
Stoelen
2
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
2.080 - 2.350 kg
Leeggewicht
1.469 kg
Bagageruimte
-
Bagageruimte
100 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.923 mm
Breedte
1.965 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
600 - 710 kg
Laadvermogen
321 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine mildhybride, Plug-in hybride
Motortype
Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Vermogen pk
250 - 406 pk
Vermogen pk
630 pk
Acceleratie 0-100km/u
5,4 - 7,7 s
Acceleratie 0-100km/u
2,9 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
360 - 669 Nm
Koppel
730 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
6
Vermogen kW
184 - 299 kW
Vermogen kW
463 kW
Motorinhoud
1.969 cm3
Motorinhoud
3.000 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2.025 - 2.026
Bouwjaar
2025
CO2-efficiëntieklasse
G, B
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Volvo
Merk
Maserati
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.