Vergelijk prestaties (180 pk vs 177 pk), bagageruimte en prijs (37.400 € vs 42.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Toyota Proace Bus of Fiat Ulysse.
Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.
Toyota Proace Bus is enigszins goedkoper – begint al bij 37.400 € , terwijl Fiat Ulysse start bij 42.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 5.252 €.
Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Toyota Proace Bus verbruikt 6,5 L/100km en is daarmee enigszins zuiniger dan Fiat Ulysse (7,5 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 1 L/100km.
Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.
Wat motorvermogen betreft heeft Toyota Proace Bus minimaal meer vermogen – 180 pk tegenover 177 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 3 pk.
Het koppel is identiek bij beide modellen – 400 Nm.
Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?
Zitplaatsen: Toyota Proace Bus biedt meer zitplaatsen – 9 tegenover 8.
Bij het leeggewicht is Toyota Proace Bus nauwelijks lichter – 1.835 kg tegenover 1.946 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 111 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt Toyota Proace Bus zichtbaar meer laadvermogen – 1.265 kg tegenover 924 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 341 kg.
Toyota Proace Bus domineert deze vergelijking in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Toyota Proace voelt aan als die stille kracht op de werkplaats: royaal, ontzettend praktisch en gebouwd om elke klus zonder poespas te klaren. Voor ondernemers die een betrouwbare, no-nonsense bus willen waarmee je minder zorgen hebt en meer gedaan krijgt, is de Proace een verstandige keuze.
detailsDe Fiat Ulysse voelt als een trouwe familievriend: ruim, comfortabel en prettig ongecompliceerd in gebruik. Hij is een no-nonsense keuze voor kopers die veel binnenruimte en rust willen tijdens lange ritten, met slimme details in plaats van opsmuk.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
37.400 - 67.700 €
|
Prijs
42.700 - 58.600 €
|
|
Verbruik L/100km
6,5 - 6,7 L/100km
|
Verbruik L/100km
7,5 - 7,6 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
24,2 - 24,3 kWh/100km
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
218 - 343 km
|
Elektrische actieradius
-
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
0 - 177 g/km
|
CO2
196 - 198 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Bus
|
Carrosserietype
Bus
|
|
Stoelen
5 - 9
|
Stoelen
7 - 8
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
1.835 - 2.140 kg
|
Leeggewicht
1.946 - 1.977 kg
|
|
Bagageruimte
0 L
|
Bagageruimte
-
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.920 mm
|
Breedte
2.010 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
825 - 1.265 kg
|
Laadvermogen
924 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Elektrisch, Diesel
|
Motortype
Diesel
|
|
Transmissie
Automatisch, Manuel
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Reductiebak, Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak
|
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
|
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
136 - 180 pk
|
Vermogen pk
177 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
13,3 s
|
Acceleratie 0-100km/u
-
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
260 - 400 Nm
|
Koppel
400 Nm
|
|
Aantal Cilinders
4
|
Aantal Cilinders
4
|
|
Vermogen kW
100 - 132 kW
|
Vermogen kW
130 kW
|
|
Motorinhoud
2.184 cm3
|
Motorinhoud
1.997 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2.024 - 2.025
|
Bouwjaar
2025
|
|
CO2-efficiëntieklasse
A, F, G
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
|
Merk
Toyota
|
Merk
Fiat
|