Vergelijk prestaties (300 pk vs 615 pk), bagageruimte en prijs (44.700 € vs 101.300 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Renault Rafale of Cadillac VISTIQ.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.
Renault Rafale is ruim goedkoper – begint al bij 44.700 € , terwijl Cadillac VISTIQ start bij 101.300 € . Dat is een verschil van ongeveer 56.575 €.
Bij de elektrische actieradius biedt Cadillac VISTIQ veel meer bereik: tot 460 km, ongeveer 363 km meer dan Renault Rafale.
Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.
Wat motorvermogen betreft heeft Cadillac VISTIQ aanzienlijk meer vermogen – 615 pk tegenover 300 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 315 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Cadillac VISTIQ aanzienlijk sneller – 3,7 s tegenover 6,4 s voor Renault Rafale. Dat is een verschil van ongeveer 2,7 s.
Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?
Zitplaatsen: Cadillac VISTIQ biedt meer zitplaatsen – 7 tegenover 5.
Bij het leeggewicht is Renault Rafale ruim lichter – 1.734 kg tegenover 2.899 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 1.165 kg.
Qua bagageruimte biedt Renault Rafale aanzienlijk meer ruimte – 627 L tegenover 297 L. Dat is een verschil van ongeveer 330 L.
Wat laadvermogen betreft biedt Cadillac VISTIQ zichtbaar meer laadvermogen – 576 kg tegenover 444 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 132 kg.
Cadillac VISTIQ is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Renault Rafale is een gedurfde crossover die luxe en speels design combineert, met een uitstraling die zowel de dagelijkse rit als een klein stijlstatement aankan. Binnenin biedt hij veel comfort en een verfijnde sfeer, perfect voor wie wil opvallen zonder te overdrijven.
detailsDe Cadillac Vistiq presenteert zich als een gedurfde mix van Amerikaanse grandeur en modern minimalisme, met scherpe lijnen en een interieur dat luxe en technologie naadloos combineert. Voor kopers die een statement‑auto zoeken die comfort, ruime zitplaatsen en een vlotte dagelijkse rijervaring biedt, is de Vistiq een overtuigende keuze — precies opvallend genoeg om complimenten te scoren zonder onpraktisch te worden.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
44.700 - 59.000 €
|
Prijs
101.300 - 115.600 €
|
|
Verbruik L/100km
2 - 5 L/100km
|
Verbruik L/100km
-
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
21,8 kWh/100km
|
|
Elektrische actieradius
97 km
|
Elektrische actieradius
460 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
43 - 108 g/km
|
CO2
0 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
SUV
|
Carrosserietype
SUV
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
6 - 7
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
1.734 - 2.025 kg
|
Leeggewicht
2.899 kg
|
|
Bagageruimte
539 - 627 L
|
Bagageruimte
297 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.886 mm
|
Breedte
2.026 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
415 - 444 kg
|
Laadvermogen
576 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Volledig hybride, Plug-in hybride
|
Motortype
Elektrisch
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
200 - 300 pk
|
Vermogen pk
615 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
6,4 - 8,9 s
|
Acceleratie 0-100km/u
3,7 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
-
|
Koppel
880 Nm
|
|
Aantal Cilinders
3
|
Aantal Cilinders
-
|
|
Vermogen kW
147 - 221 kW
|
Vermogen kW
452 kW
|
|
Motorinhoud
1.199 cm3
|
Motorinhoud
-
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2025
|
Bouwjaar
2.025 - 2.026
|
|
CO2-efficiëntieklasse
C, B
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
|
Merk
Renault
|
Merk
Cadillac
|