VS

McLaren GT Series vs Maserati GT2 Stradale vergelijking

Vergelijk prestaties (635 pk vs 641 pk), bagageruimte en prijs (208.400 € vs 315.200 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – McLaren GT Series of Maserati GT2 Stradale.

McLaren GT Series vs Maserati GT2 Stradale: de belangrijkste verschillen

McLaren GT Series

  • ruim goedkoper
  • significant meer bagageruimte
details

Maserati GT2 Stradale

  • minimaal meer vermogen
  • minimaal zuiniger
  • lichtjes sneller van 0–100 km/u
  • nauwelijks lichter
details

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

GT Series

Kosten en verbruik

Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.

McLaren GT Series is ruim goedkoper – begint al bij 208.400 € , terwijl Maserati GT2 Stradale start bij 315.200 € . Dat is een verschil van ongeveer 106.765 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Maserati GT2 Stradale verbruikt 11,6 L/100km en is daarmee minimaal zuiniger dan McLaren GT Series (11,9 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 0,3 L/100km.

GT2 Stradale

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Maserati GT2 Stradale minimaal meer vermogen641 pk tegenover 635 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 6 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Maserati GT2 Stradale lichtjes sneller2,8 s tegenover 3,2 s voor McLaren GT Series. Dat is een verschil van ongeveer 0,4 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Maserati GT2 Stradale levert enigszins meer koppel – 720 Nm tegenover 630 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 90 Nm.

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 2 personen.

Bij het leeggewicht is Maserati GT2 Stradale nauwelijks lichter – 1.475 kg tegenover 1.520 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 45 kg.

Qua bagageruimte biedt McLaren GT Series significant meer ruimte – 420 L tegenover 100 L. Dat is een verschil van ongeveer 320 L.

Wie wint de race in de datacheck?

McLaren GT Series wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

€ 208.445
GT Series

McLaren GT Series

  • Motortype Benzine
  • Transmissie Automatisch
  • Aandrijving Achterwielaandrijving
  • Vermogen pk 635 pk
  • Verbruik L/100km 11,9 L/100km
McLaren GT Series
Maserati GT2 Stradale

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

McLaren GT Series

De McLaren GT neemt het scherpe karakter van een supercar en verpakt het in een elegante grand tourer, zodat comfort en bagageruimte eindelijk hand in hand gaan met rijplezier. Wie sportieve flair wil zonder het circusgevoel van een racewagen, krijgt met deze McLaren een luxueuze, betrokken auto die lange tochten net zo verslavend maakt als een spannende bochtenrit.

details

Maserati GT2 Stradale

De Maserati GT2 Stradale brengt pure circuitkoorts naar de openbare weg, met een dramatische carrosserie en een soundtrack die je buren tegelijk laat vloeken en glimlachen. Binnenin is het meer racy dan luxe, maar de mix van Italiaanse flair en brute focus verleidt iedereen die elke rit als een warm-up lap wil laten voelen.

details
McLaren GT Series
Maserati GT2 Stradale

Kosten en Verbruik

Prijs
208.400 €
Prijs
315.200 €
Verbruik L/100km
11,9 L/100km
Verbruik L/100km
11,6 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
270 g/km
CO2
265 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Coupé
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
2
Stoelen
2
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.520 kg
Leeggewicht
1.475 kg
Bagageruimte
420 L
Bagageruimte
100 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
2.045 mm
Breedte
1.965 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
-
Laadvermogen
315 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine
Motortype
Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Vermogen pk
635 pk
Vermogen pk
641 pk
Acceleratie 0-100km/u
3,2 s
Acceleratie 0-100km/u
2,8 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
630 Nm
Koppel
720 Nm
Aantal Cilinders
8
Aantal Cilinders
6
Vermogen kW
467 kW
Vermogen kW
471 kW
Motorinhoud
3.994 cm3
Motorinhoud
3.000 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2023
Bouwjaar
2024
CO2-efficiëntieklasse
G
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
McLaren
Merk
Maserati
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.