VS

Maxus Mifa 9 vs Mercedes VLE vergelijking

Vergelijk prestaties (245 pk vs 276 pk), bagageruimte en prijs (70.100 € vs 80.300 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Maxus Mifa 9 of Mercedes VLE.

Maxus Mifa 9 vs Mercedes VLE: de belangrijkste verschillen

Maxus Mifa 9

  • lichtjes goedkoper
  • nauwelijks sneller van 0–100 km/u
  • opvallend lichter
details

Mercedes VLE

  • enigszins meer vermogen
  • een beetje zuiniger
  • duidelijk meer elektrische actieradius
  • ruim meer bagageruimte
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Mifa 9

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Maxus Mifa 9 is lichtjes goedkoper – begint al bij 70.100 € , terwijl Mercedes VLE start bij 80.300 € . Dat is een verschil van ongeveer 10.178 €.

Bij het stroomverbruik heeft Mercedes VLE het voordeel: met 18,6 kWh/100km is dit model een beetje efficiënter dan Maxus Mifa 9, dat 21,3 kWh/100km nodig heeft. Het verschil bedraagt ongeveer 2,7 kWh/100km.

Bij de elektrische actieradius biedt Mercedes VLE duidelijk meer bereik: tot 707 km, ongeveer 267 km meer dan Maxus Mifa 9.

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Mercedes VLE enigszins meer vermogen276 pk tegenover 245 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 31 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Maxus Mifa 9 nauwelijks sneller8,9 s tegenover 9,5 s voor Mercedes VLE. Dat is een verschil van ongeveer 0,6 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Mercedes VLE levert lichtjes meer koppel – 400 Nm tegenover 350 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 50 Nm.

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 7 personen.

Bij het leeggewicht is Maxus Mifa 9 opvallend lichter – 2.385 kg tegenover 2.900 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 515 kg.

Qua bagageruimte biedt Mercedes VLE ruim meer ruimte – 795 L tegenover 466 L. Dat is een verschil van ongeveer 329 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Mercedes VLE een beetje meer laadvermogen – 711 kg tegenover 615 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 96 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Mercedes VLE is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 80.300
default

Mercedes VLE

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving
  • Vermogen pk : 276 pk
  • Verbruik kWh/100km : 18,6 - 20,2 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 657 - 707 km
Maxus Mifa 9
Mercedes VLE

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Maxus Mifa 9

De Maxus Mifa 9 presenteert zich als een ruim en comfortabel alternatief voor gezinnen die graag in stijl en zonder fratsen reizen. Met een slimme interieurindeling en rustige rij-eigenschappen is het een praktische en verrassend stijlvolle keuze voor wie veel mensen of spullen wil vervoeren — een slimme aankoop voor wie verstand boven show verkiest.

details

Mercedes VLE

De Mercedes VLE is een ruim en comfortabel ingericht model dat prettig rijdt en zich uitstekend leent voor zowel gezinnen als zakelijk gebruik. Het combineert verfijning met praktische bruikbaarheid, waarbij comfort en slimme voorzieningen duidelijk centraal staan.

details
Maxus Mifa 9
Mercedes VLE

Kosten en Verbruik

Prijs
70.100 - 84.400 €
Prijs
80.300 - 109.400 €
Verbruik L/100km
-
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
21,3 - 21,8 kWh/100km
Verbruik kWh/100km
18,6 - 20,2 kWh/100km
Elektrische actieradius
430 - 440 km
Elektrische actieradius
657 - 707 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
MPV
Carrosserietype
Bus
Stoelen
7
Stoelen
5 - 7
Deuren
5
Deuren
-
Leeggewicht
2.385 - 2.610 kg
Leeggewicht
2.900 - 3.161 kg
Bagageruimte
466 L
Bagageruimte
795 L
Lengte
5.270 mm
Lengte
-
Breedte
2.000 mm
Breedte
1.999 mm
Hoogte
1.840 mm
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
2.017 L
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
485 - 615 kg
Laadvermogen
497 - 711 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Elektrisch
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Reductiebak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
245 pk
Vermogen pk
276 pk
Acceleratie 0-100km/u
8,9 - 9,2 s
Acceleratie 0-100km/u
9,5 s
Maximale Snelheid
180 km/u
Maximale Snelheid
-
Koppel
350 Nm
Koppel
400 Nm
Aantal Cilinders
-
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
180 kW
Vermogen kW
203 kW
Motorinhoud
-
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2023
Bouwjaar
2026
CO2-efficiëntieklasse
A
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
Maxus
Merk
Mercedes-Benz
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.