Vergelijk prestaties (615 pk vs 550 pk), bagageruimte en prijs (145.600 € vs 214.500 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Land Rover Range Rover of Bentley Flying Spur.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.
Land Rover Range Rover is significant goedkoper – begint al bij 145.600 € , terwijl Bentley Flying Spur start bij 214.500 € . Dat is een verschil van ongeveer 68.940 €.
Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Land Rover Range Rover verbruikt 2,7 L/100km en is daarmee zichtbaar zuiniger dan Bentley Flying Spur (3,3 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 0,6 L/100km.
Bij de elektrische actieradius biedt Land Rover Range Rover veel meer bereik: tot 117 km, ongeveer 76 km meer dan Bentley Flying Spur.
Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.
Wat motorvermogen betreft heeft Land Rover Range Rover enigszins meer vermogen – 615 pk tegenover 550 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 65 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Bentley Flying Spur minimaal sneller – 4,1 s tegenover 4,5 s voor Land Rover Range Rover. Dat is een verschil van ongeveer 0,4 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: Land Rover Range Rover levert marginaal meer koppel – 800 Nm tegenover 770 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 30 Nm.
Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.
Zitplaatsen: Land Rover Range Rover biedt meer zitplaatsen – 7 tegenover 4.
Bij het leeggewicht is Bentley Flying Spur marginaal lichter – 2.330 kg tegenover 2.504 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 174 kg.
Qua bagageruimte biedt Land Rover Range Rover significant meer ruimte – 818 L tegenover 420 L. Dat is een verschil van ongeveer 398 L.
Wat laadvermogen betreft biedt Land Rover Range Rover zichtbaar meer laadvermogen – 846 kg tegenover 650 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 196 kg.
Land Rover Range Rover domineert deze vergelijking in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Range Rover combineert luxueuze verfijning met ruige offroad-capaciteiten, waardoor hij zowel op de stadslaan als op modderige paden vanzelfsprekend indruk maakt. Binnenin omhult hij je met hoogwaardige materialen en slimme voorzieningen die autorijden moeiteloos en aangenaam maken, en ja — je komt er stijlvol mee voor de dag.
detailsDe Bentley Flying Spur is een statige limousine die comfort en brute kracht samenbrengt op een manier die je doet afvragen waarom je ooit in iets anders zou stappen. Binnenin voelt het als een privéjet op wielen, met afwerking die fluistert dat dit geen gewone auto is maar een statement.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
145.600 - 290.300 €
|
Prijs
214.500 - 221.000 €
|
|
Verbruik L/100km
2,7 - 11,7 L/100km
|
Verbruik L/100km
3,3 - 12,7 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
116 - 117 km
|
Elektrische actieradius
41 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
18 kWh
|
|
CO2
62 - 265 g/km
|
CO2
75 - 288 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
80 - 90 L
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Terreinwagen
|
Carrosserietype
Sedan
|
|
Stoelen
5 - 7
|
Stoelen
4
|
|
Deuren
-
|
Deuren
4
|
|
Leeggewicht
2.504 - 2.810 kg
|
Leeggewicht
2.330 - 2.505 kg
|
|
Bagageruimte
212 - 818 L
|
Bagageruimte
420 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
5.316 mm
|
|
Breedte
2.047 mm
|
Breedte
2.013 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
1.483 mm
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
589 - 846 kg
|
Laadvermogen
525 - 650 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Plug-in Hybride, Benzine Mild Hybride, Diesel Mild Hybride
|
Motortype
Plug-in Hybride, Benzine
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
|
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
|
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
300 - 615 pk
|
Vermogen pk
544 - 550 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
4,5 - 6,6 s
|
Acceleratie 0-100km/u
4,1 - 4,3 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
285 - 318 km/u
|
|
Koppel
650 - 800 Nm
|
Koppel
750 - 770 Nm
|
|
Aantal Cilinders
6 - 8
|
Aantal Cilinders
6 - 8
|
|
Vermogen kW
221 - 452 kW
|
Vermogen kW
400 - 404 kW
|
|
Motorinhoud
2.997 - 4.395 cm3
|
Motorinhoud
2.894 - 3.996 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2025
|
Bouwjaar
2.021 - 2.022
|
|
CO2-efficiëntieklasse
B, G
|
CO2-efficiëntieklasse
B, G
|
|
Merk
Land Rover
|
Merk
Bentley
|