VS

Kia Niro vs Nissan Townstar Compact Van vergelijking

Vergelijk prestaties (138 pk vs 130 pk), bagageruimte en prijs (34.600 € vs 34.900 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Kia Niro of Nissan Townstar Compact Van.

Kia Niro vs Nissan Townstar Compact Van: de belangrijkste verschillen

Kia Niro

4,6 (4 Beoordelingen)
beoordeel
  • minimaal goedkoper
  • nauwelijks meer vermogen
  • aanzienlijk zuiniger
details

Nissan Townstar Compact Van

  • minimaal lichter
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Niro

Kosten en verbruik

Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.

Kia Niro is minimaal goedkoper – begint al bij 34.600 € , terwijl Nissan Townstar Compact Van start bij 34.900 € . Dat is een verschil van ongeveer 383 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Kia Niro verbruikt 4,5 L/100km en is daarmee aanzienlijk zuiniger dan Nissan Townstar Compact Van (6,6 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 2,1 L/100km.

Townstar Compact Van

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft Kia Niro nauwelijks meer vermogen138 pk tegenover 130 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 8 pk.

Ook bij het koppel is er een verschil: Kia Niro levert nauwelijks meer koppel – 265 Nm tegenover 245 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 20 Nm.

Niro

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is Nissan Townstar Compact Van minimaal lichter – 1.399 kg tegenover 1.474 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 75 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Nissan Townstar Compact Van merkbaar meer laadvermogen – 775 kg tegenover 466 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 309 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Nissan Townstar Compact Van wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 34.900
Townstar Compact Van

Nissan Townstar Compact Van

  • Motortype Elektrisch, Benzine
  • Transmissie Automatisch, Handmatig
  • Aandrijving Voorwielaandrijving
  • Vermogen pk 122 - 130 pk
  • Verbruik L/100km 6,6 - 6,9 L/100km
  • Verbruik kWh/100km 20,9 kWh/100km
  • Elektrische actieradius 263 km
Kia Niro
Nissan Townstar Compact Van

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Kia Niro

De Kia Niro is een praktische en veelzijdige crossover die zich richt op zuinigheid en comfort in het dagelijks verkeer. Met een ruim en doordacht interieur en moderne uitrusting biedt hij betrouwbare technologie en prettig gebruiksgemak voor wie kiest voor een slimme en zorgeloze auto.

details

Nissan Townstar Compact Van

De Nissan Townstar is een prettige, compacte bedrijfsbus die vlot door de stad manoeuvreert en precies genoeg laadruimte biedt voor dagelijkse klussen zonder te overdrijven. Hij voelt degelijk gebouwd aan, is vriendelijk in gebruik en een slimme keuze voor ondernemers die vaak tussen krappe parkeervakken en klantadressen pendelen.

details
Kia Niro
Nissan Townstar Compact Van

Kosten en Verbruik

Prijs
34.600 - 40.100 €
Prijs
34.900 - 44.400 €
Verbruik L/100km
4,5 - 4,9 L/100km
Verbruik L/100km
6,6 - 6,9 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
20,9 kWh/100km
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
263 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
102 - 111 g/km
CO2
0 - 155 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
Bestelwagen
Stoelen
5
Stoelen
2 - 5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.474 kg
Leeggewicht
1.399 - 1.908 kg
Bagageruimte
451 L
Bagageruimte
-
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.825 mm
Breedte
1.860 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
466 kg
Laadvermogen
571 - 775 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Volledig hybride
Motortype
Elektrisch, Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch, Handmatig
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Transmissiedetail
Reductiebak, Handgeschakelde Versnellingsbak
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
138 pk
Vermogen pk
122 - 130 pk
Acceleratie 0-100km/u
11,1 - 11,4 s
Acceleratie 0-100km/u
-
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
265 Nm
Koppel
240 - 245 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
4
Vermogen kW
102 kW
Vermogen kW
90 - 96 kW
Motorinhoud
1.580 cm3
Motorinhoud
1.332 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2025
Bouwjaar
2.025 - 2.026
CO2-efficiëntieklasse
C
CO2-efficiëntieklasse
A, E
Merk
Kia
Merk
Nissan
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.