Vergelijk prestaties (288 pk vs 549 pk), bagageruimte en prijs (24.800 € vs 251.800 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Hyundai Tucson of Bentley Continental Convertible.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.
Hyundai Tucson is veel goedkoper – begint al bij 24.800 € , terwijl Bentley Continental Convertible start bij 251.800 € . Dat is een verschil van ongeveer 226.972 €.
Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Hyundai Tucson verbruikt 2,7 L/100km en is daarmee ruim zuiniger dan Bentley Continental Convertible (12,1 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 9,4 L/100km.
Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.
Wat motorvermogen betreft heeft Bentley Continental Convertible veel meer vermogen – 549 pk tegenover 288 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 261 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Bentley Continental Convertible ruim sneller – 4,1 s tegenover 7,5 s voor Hyundai Tucson. Dat is een verschil van ongeveer 3,4 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: Bentley Continental Convertible levert veel meer koppel – 770 Nm tegenover 379 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 391 Nm.
Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?
Zitplaatsen: Hyundai Tucson biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 4.
Bij het leeggewicht is Hyundai Tucson veel lichter – 1.542 kg tegenover 2.335 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 793 kg.
Qua bagageruimte biedt Hyundai Tucson ruim meer ruimte – 620 L tegenover 235 L. Dat is een verschil van ongeveer 385 L.
Wat laadvermogen betreft biedt Hyundai Tucson een beetje meer laadvermogen – 545 kg tegenover 465 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 80 kg.
Hyundai Tucson is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Hyundai Tucson combineert een strakke uitstraling met slimme praktische details, waardoor hij zowel in de binnenstad als op familie-uitstapjes goed voor de dag komt. Met een royaal gevoel van binnen, moderne snufjes en een verrassend comfortabele rijpositie is het een verstandige keuze voor wie ruimte en stijl wil zonder poespas — en hij doet dat allemaal zonder je portemonnee onnodig te laten lijden.
detailsDe Bentley Continental GTC is een weelderige cabrio die moeiteloos Brits vakmanschap combineert met een imposante presence en een interieur dat van elke kilometer een sensatie maakt. Wie ontspannen open wil rijden met maximale comfort en stijl, vindt in de Continental GTC een bijna koninklijke metgezel die van dagelijks rijden een feestje maakt.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
24.800 - 56.800 €
|
Prijs
251.800 €
|
|
Verbruik L/100km
2,7 - 7,6 L/100km
|
Verbruik L/100km
12,1 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
63 - 70 km
|
Elektrische actieradius
-
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
62 - 172 g/km
|
CO2
275 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
90 L
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
SUV
|
Carrosserietype
Cabriolet
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
4
|
|
Deuren
-
|
Deuren
2
|
|
Leeggewicht
1.542 - 1.893 kg
|
Leeggewicht
2.335 kg
|
|
Bagageruimte
546 - 620 L
|
Bagageruimte
235 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
4.850 mm
|
|
Breedte
1.865 mm
|
Breedte
1.964 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
1.399 mm
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
518 - 545 kg
|
Laadvermogen
465 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Benzine, Volledig Hybride, Plug-in Hybride, Diesel Mild Hybride
|
Motortype
Benzine
|
|
Transmissie
Manuel, Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Dubbele Koppeling, Automatische Versnellingsbak
|
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
|
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
136 - 288 pk
|
Vermogen pk
549 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
7,5 - 11,6 s
|
Acceleratie 0-100km/u
4,1 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
318 km/u
|
|
Koppel
250 - 379 Nm
|
Koppel
770 Nm
|
|
Aantal Cilinders
4
|
Aantal Cilinders
8
|
|
Vermogen kW
100 - 212 kW
|
Vermogen kW
404 kW
|
|
Motorinhoud
1.598 cm3
|
Motorinhoud
3.996 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2025
|
Bouwjaar
2019
|
|
CO2-efficiëntieklasse
F, D, E, B
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
|
Merk
Hyundai
|
Merk
Bentley
|