Vergelijk prestaties (204 pk vs 204 pk), bagageruimte en prijs (28.000 € vs 46.000 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Hyundai Kona of Maxus Deliver 9.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.
Hyundai Kona is significant goedkoper – begint al bij 28.000 € , terwijl Maxus Deliver 9 start bij 46.000 € . Dat is een verschil van ongeveer 18.005 €.
Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Hyundai Kona verbruikt 4,6 L/100km en is daarmee aanzienlijk zuiniger dan Maxus Deliver 9 (8,8 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 4,2 L/100km.
Bij het stroomverbruik heeft Hyundai Kona het voordeel: met 14,6 kWh/100km is dit model ruim efficiënter dan Maxus Deliver 9, dat 26,2 kWh/100km nodig heeft. Het verschil bedraagt ongeveer 11,6 kWh/100km.
Bij de elektrische actieradius biedt Hyundai Kona merkbaar meer bereik: tot 510 km, ongeveer 152 km meer dan Maxus Deliver 9.
Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.
Beide modellen leveren hetzelfde vermogen – 204 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Hyundai Kona veel sneller – 8,1 s tegenover 16 s voor Maxus Deliver 9. Dat is een verschil van ongeveer 7,9 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: Maxus Deliver 9 levert merkbaar meer koppel – 375 Nm tegenover 265 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 110 Nm.
Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.
Zitplaatsen: Maxus Deliver 9 biedt meer zitplaatsen – 7 tegenover 5.
Bij het leeggewicht is Hyundai Kona significant lichter – 1.370 kg tegenover 2.360 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 990 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt Maxus Deliver 9 ruim meer laadvermogen – 1.140 kg tegenover 490 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 650 kg.
Hyundai Kona overtreft in bijna alle aspecten in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Hyundai Kona is een compacte SUV die een goede balans biedt tussen modern design en comfortabel rijgedrag. Hij is wendbaar in de stad en praktisch voor dagelijks gebruik, met een slim interieur en hedendaagse veiligheidsvoorzieningen.
detailsDe Maxus Deliver 9 is een robuuste en slimme bestelwagen die zich richt op bedrijven die veel laadruimte en gebruiksgemak willen zonder poespas. Hij rijdt verrassend ontspannen voor zijn formaat, biedt praktische details die het leven van chauffeurs vergemakkelijken en voelt als een betrouwbare rugzak op wielen — precies wat je wilt als je dagenlang onderweg bent.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
28.000 - 49.800 €
|
Prijs
46.000 - 71.400 €
|
|
Verbruik L/100km
4,6 - 7 L/100km
|
Verbruik L/100km
8,8 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
14,6 - 16,1 kWh/100km
|
Verbruik kWh/100km
26,2 - 30,8 kWh/100km
|
|
Elektrische actieradius
380 - 510 km
|
Elektrische actieradius
287 - 358 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
0 - 163 g/km
|
CO2
0 - 231 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
SUV
|
Carrosserietype
Bestelwagen
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
3 - 7
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
1.370 - 1.773 kg
|
Leeggewicht
2.360 - 2.770 kg
|
|
Bagageruimte
466 L
|
Bagageruimte
-
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.825 mm
|
Breedte
2.062 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
420 - 490 kg
|
Laadvermogen
730 - 1.140 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Benzine, Volledig hybride, Elektrisch
|
Motortype
Diesel, Elektrisch
|
|
Transmissie
Handmatig, Automatisch
|
Transmissie
Handmatig, Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Dubbele Koppeling, Reductiebak
|
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Reductiebak
|
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
115 - 204 pk
|
Vermogen pk
148 - 204 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
8,1 - 11,9 s
|
Acceleratie 0-100km/u
16 - 19 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
200 - 265 Nm
|
Koppel
330 - 375 Nm
|
|
Aantal Cilinders
3 - 4
|
Aantal Cilinders
4
|
|
Vermogen kW
85 - 150 kW
|
Vermogen kW
108 - 150 kW
|
|
Motorinhoud
998 - 1.598 cm3
|
Motorinhoud
1.996 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2025
|
Bouwjaar
2.022 - 2.024
|
|
CO2-efficiëntieklasse
D, C, E, F, A
|
CO2-efficiëntieklasse
G, A
|
|
Merk
Hyundai
|
Merk
Maxus
|