VS

Hyundai i30 vs GWM HAVAL Jolion Pro vergelijking

Vergelijk prestaties (150 pk vs 177 pk), bagageruimte en prijs (29.100 € vs 25.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Hyundai i30 of GWM HAVAL Jolion Pro.

Hyundai i30 vs GWM HAVAL Jolion Pro: de belangrijkste verschillen

Hyundai i30

4,3 (2 Beoordelingen)
beoordeel
  • merkbaar zuiniger
  • opvallend lichter
details

GWM HAVAL Jolion Pro

  • een beetje goedkoper
  • enigszins meer vermogen
  • lichtjes sneller van 0–100 km/u
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

i30

Kosten en verbruik

Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.

GWM HAVAL Jolion Pro is een beetje goedkoper – begint al bij 25.400 € , terwijl Hyundai i30 start bij 29.100 € . Dat is een verschil van ongeveer 3.721 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Hyundai i30 verbruikt 5,9 L/100km en is daarmee merkbaar zuiniger dan GWM HAVAL Jolion Pro (7,4 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 1,5 L/100km.

HAVAL Jolion Pro

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft GWM HAVAL Jolion Pro enigszins meer vermogen177 pk tegenover 150 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 27 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is GWM HAVAL Jolion Pro lichtjes sneller7,9 s tegenover 8,9 s voor Hyundai i30. Dat is een verschil van ongeveer 1 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: GWM HAVAL Jolion Pro levert minimaal meer koppel – 270 Nm tegenover 250 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 20 Nm.

i30

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is Hyundai i30 opvallend lichter – 1.315 kg tegenover 1.595 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 280 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Hyundai i30 merkbaar meer laadvermogen – 485 kg tegenover 330 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 155 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Hyundai i30 verzekert zich van de overwinning met een duidelijke marge in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 29.100
i30

Hyundai i30

  • Motortype : Benzine
  • Transmissie : Manuel, Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving
  • Vermogen pk : 115 - 150 pk
  • Verbruik L/100km : 5,9 - 6,3 L/100km
Hyundai i30
GWM HAVAL Jolion Pro

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Hyundai i30

De Hyundai i30 is een slimme en betrouwbare middenklasser die praktische ruimte, nette afwerking en een rustig rijgedrag moeiteloos combineert. Voor kopers die slim willen shoppen levert de i30 volwassen comfort en degelijk gebruiksplezier zonder onnodige poespas — een stille held voor dagelijks autorijden.

details

GWM HAVAL Jolion Pro

De Haval Jolion Pro voelt in één woord volwassen: een strak vormgegeven compacte SUV met een verrassend rijke uitrusting die je meer auto geeft dan je portemonnee verwacht. Hij rijdt comfortabel, is vriendelijk in gebruik en aantrekkelijk geprijsd, al moet je rekening houden met een merk dat nog bezig is naam en netwerk verder op te bouwen.

details
Hyundai i30
GWM HAVAL Jolion Pro

Kosten en Verbruik

Prijs
29.100 - 37.300 €
Prijs
25.400 - 28.200 €
Verbruik L/100km
5,9 - 6,3 L/100km
Verbruik L/100km
7,4 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
134 - 142 g/km
CO2
167 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Hatchback
Carrosserietype
SUV
Stoelen
5
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.315 - 1.435 kg
Leeggewicht
1.595 kg
Bagageruimte
395 L
Bagageruimte
-
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.795 mm
Breedte
1.898 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
445 - 485 kg
Laadvermogen
330 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine
Motortype
Benzine
Transmissie
Manuel, Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Dubbele Koppeling
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
115 - 150 pk
Vermogen pk
177 pk
Acceleratie 0-100km/u
8,9 - 11,7 s
Acceleratie 0-100km/u
7,9 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
172 - 250 Nm
Koppel
270 Nm
Aantal Cilinders
3 - 4
Aantal Cilinders
4
Vermogen kW
85 - 110 kW
Vermogen kW
130 kW
Motorinhoud
998 - 1.598 cm3
Motorinhoud
1.499 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2026
Bouwjaar
2026
CO2-efficiëntieklasse
D, E
CO2-efficiëntieklasse
F
Merk
Hyundai
Merk
GWM
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.