Vergelijk prestaties (619 pk vs 136 pk), bagageruimte en prijs (61.000 € vs 24.900 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Hongqi EHS7 of Fiat Qubo.
Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.
Fiat Qubo is significant goedkoper – begint al bij 24.900 € , terwijl Hongqi EHS7 start bij 61.000 € . Dat is een verschil van ongeveer 36.102 €.
Bij het stroomverbruik heeft Fiat Qubo het voordeel: met 18 kWh/100km is dit model minimaal efficiënter dan Hongqi EHS7, dat 18,5 kWh/100km nodig heeft. Het verschil bedraagt ongeveer 0,5 kWh/100km.
Bij de elektrische actieradius biedt Hongqi EHS7 ruim meer bereik: tot 600 km, ongeveer 260 km meer dan Fiat Qubo.
Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.
Wat motorvermogen betreft heeft Hongqi EHS7 veel meer vermogen – 619 pk tegenover 136 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 483 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Hongqi EHS7 aanzienlijk sneller – 3,9 s tegenover 11,3 s voor Fiat Qubo. Dat is een verschil van ongeveer 7,4 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: Hongqi EHS7 levert merkbaar meer koppel – 450 Nm tegenover 300 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 150 Nm.
Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?
Zitplaatsen: Fiat Qubo biedt meer zitplaatsen – 7 tegenover 5.
Qua bagageruimte biedt Fiat Qubo aanzienlijk meer ruimte – 1.900 L tegenover 0 L. Dat is een verschil van ongeveer 1.900 L.
Hongqi EHS7 domineert deze vergelijking in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Hongqi E-HS7 combineert imposant Chinees design met een weelderig, comfortabel interieur dat je omarmt vanaf het moment dat je instapt. Voor kopers die statuur, rijke uitrusting en een tikkeltje exotische allure zoeken, is dit model een verrassend volwassen alternatief voor de gebruikelijke luxe spelers — en je zult er zeker mee opvallen.
details
De Fiat Qubo is een compacte en vrolijke MPV die uitblinkt in praktische bruikbaarheid en slimme binnenruimte, ideaal voor stadse ritten en weekendklussen. Met z'n hoekige vormen en eenvoudige missie — veel ruimte zonder poespas — is het geen showauto, maar wel een verstandige keuze voor wie slim wil rijden met aandacht voor budget en gebruiksgemak.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
61.000 - 76.300 €
|
Prijs
24.900 - 41.200 €
|
|
Verbruik L/100km
-
|
Verbruik L/100km
5,3 - 6,6 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
18,5 - 20,6 kWh/100km
|
Verbruik kWh/100km
18 kWh/100km
|
|
Elektrische actieradius
540 - 600 km
|
Elektrische actieradius
340 km
|
|
Batterijcapaciteit
111 kWh
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
0 g/km
|
CO2
0 - 150 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
SUV
|
Carrosserietype
Hoge Stationwagen
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
5 - 7
|
|
Deuren
5
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
-
|
Leeggewicht
1.401 - 1.736 kg
|
|
Bagageruimte
0 L
|
Bagageruimte
1.355 - 1.900 L
|
|
Lengte
4.925 mm
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.950 mm
|
Breedte
1.848 mm
|
|
Hoogte
1.680 mm
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
-
|
Laadvermogen
554 - 735 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Elektrisch
|
Motortype
Diesel, Benzine, Elektrisch
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Manuel, Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak, Reductiebak
|
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
343 - 619 pk
|
Vermogen pk
100 - 136 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
3,9 - 6,3 s
|
Acceleratie 0-100km/u
11,3 - 13,4 s
|
|
Maximale Snelheid
200 km/u
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
450 Nm
|
Koppel
205 - 300 Nm
|
|
Aantal Cilinders
-
|
Aantal Cilinders
4
|
|
Vermogen kW
253 - 455 kW
|
Vermogen kW
74 - 100 kW
|
|
Motorinhoud
-
|
Motorinhoud
1.199 - 1.499 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2025
|
Bouwjaar
2026
|
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
CO2-efficiëntieklasse
E, A
|
|
Merk
Hongqi
|
Merk
Fiat
|