VS

Honda e:Ny1 vs Maxus Deliver 5 vergelijking

Vergelijk prestaties (204 pk vs 163 pk), bagageruimte en prijs (39.600 € vs 47.200 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Honda e:Ny1 of Maxus Deliver 5.

Honda e:Ny1 vs Maxus Deliver 5: de belangrijkste verschillen

Honda e:Ny1

4,4 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • iets goedkoper
  • duidelijk meer vermogen
  • lichtjes zuiniger
  • een beetje meer elektrische actieradius
  • significant sneller van 0–100 km/u
  • lichtjes lichter
details

Maxus Deliver 5

details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

e:Ny1

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Honda e:Ny1 is iets goedkoper – begint al bij 39.600 € , terwijl Maxus Deliver 5 start bij 47.200 € . Dat is een verschil van ongeveer 7.532 €.

Bij het stroomverbruik heeft Honda e:Ny1 het voordeel: met 18,2 kWh/100km is dit model lichtjes efficiënter dan Maxus Deliver 5, dat 21 kWh/100km nodig heeft. Het verschil bedraagt ongeveer 2,8 kWh/100km.

Bij de elektrische actieradius biedt Honda e:Ny1 een beetje meer bereik: tot 412 km, ongeveer 77 km meer dan Maxus Deliver 5.

Deliver 5

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Honda e:Ny1 duidelijk meer vermogen204 pk tegenover 163 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 41 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Honda e:Ny1 significant sneller7,6 s tegenover 10,7 s voor Maxus Deliver 5. Dat is een verschil van ongeveer 3,1 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Honda e:Ny1 levert zichtbaar meer koppel – 310 Nm tegenover 240 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 70 Nm.

e:Ny1

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Zitplaatsen: Maxus Deliver 5 biedt meer zitplaatsen – 6 tegenover 5.

Bij het leeggewicht is Honda e:Ny1 lichtjes lichter – 1.730 kg tegenover 1.925 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 195 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt Maxus Deliver 5 ruim meer laadvermogen – 1.190 kg tegenover 350 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 840 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Honda e:Ny1 laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 39.600
e:Ny1

Honda e:Ny1

  • Motortype Elektrisch
  • Transmissie Automatisch
  • Aandrijving Voorwielaandrijving
  • Vermogen pk 204 pk
  • Verbruik kWh/100km 18,2 kWh/100km
  • Elektrische actieradius 412 km
Honda e:Ny1
Maxus Deliver 5

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Honda e:Ny1

De Honda e:Ny1 is een slimme, charmante stadsauto die opvalt door zijn speelse design en behendig rijgedrag. Binnenin voelt hij modern en vriendelijk aan, met slimme details die je dagelijkse stadsritten net iets minder saai maken — kortom, een elektrische stadsgenoot met karakter.

details

Maxus Deliver 5

De Maxus Deliver 5 voelt aan als een no-nonsense werkpaard: ruim, praktisch en opgezet om goederen zonder poespas te verplaatsen. Wie een betrouwbare bedrijfsauto zoekt met een slimme indeling en weinig franje, ziet in de Deliver 5 een verstandige keuze — perfect voor mensen die willen werken, niet sleutelen.

details
Honda e:Ny1
Maxus Deliver 5

Kosten en Verbruik

Prijs
39.600 - 42.700 €
Prijs
47.200 - 50.200 €
Verbruik L/100km
-
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
18,2 kWh/100km
Verbruik kWh/100km
21 - 22,5 kWh/100km
Elektrische actieradius
412 km
Elektrische actieradius
321 - 335 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
Bestelwagen
Stoelen
5
Stoelen
3 - 6
Deuren
5
Deuren
-
Leeggewicht
1.730 kg
Leeggewicht
1.925 - 2.085 kg
Bagageruimte
344 - 361 L
Bagageruimte
-
Lengte
4.387 mm
Lengte
-
Breedte
1.790 mm
Breedte
1.874 mm
Hoogte
1.584 mm
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
1.136 - 1.176 L
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
350 kg
Laadvermogen
1.025 - 1.190 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Elektrisch
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Reductiebak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
204 pk
Vermogen pk
163 pk
Acceleratie 0-100km/u
7,6 s
Acceleratie 0-100km/u
10,7 - 11 s
Maximale Snelheid
160 km/u
Maximale Snelheid
-
Koppel
310 Nm
Koppel
240 Nm
Aantal Cilinders
-
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
150 kW
Vermogen kW
120 kW
Motorinhoud
-
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2023
Bouwjaar
2.024 - 2.025
CO2-efficiëntieklasse
A
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
Honda
Merk
Maxus
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.