VS

Honda e:Ny1 vs Abarth 600 vergelijking

Vergelijk prestaties (204 pk vs 280 pk), bagageruimte en prijs (39.600 € vs 42.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Honda e:Ny1 of Abarth 600.

Honda e:Ny1 vs Abarth 600: de belangrijkste verschillen

Honda e:Ny1

4,4 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • marginaal goedkoper
  • een beetje meer elektrische actieradius
  • nauwelijks meer bagageruimte
details

Abarth 600

4,5 (2 Beoordelingen)
beoordeel
  • opvallend meer vermogen
  • nauwelijks zuiniger
  • duidelijk sneller van 0–100 km/u
  • minimaal lichter
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

e:Ny1

Kosten en verbruik

Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.

Honda e:Ny1 is marginaal goedkoper – begint al bij 39.600 € , terwijl Abarth 600 start bij 42.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 3.050 €.

Bij het stroomverbruik heeft Abarth 600 het voordeel: met 17,5 kWh/100km is dit model nauwelijks efficiënter dan Honda e:Ny1, dat 18,2 kWh/100km nodig heeft. Het verschil bedraagt ongeveer 0,7 kWh/100km.

Bij de elektrische actieradius biedt Honda e:Ny1 een beetje meer bereik: tot 412 km, ongeveer 68 km meer dan Abarth 600.

600

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft Abarth 600 opvallend meer vermogen280 pk tegenover 204 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 76 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Abarth 600 duidelijk sneller5,9 s tegenover 7,6 s voor Honda e:Ny1. Dat is een verschil van ongeveer 1,7 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Abarth 600 levert enigszins meer koppel – 345 Nm tegenover 310 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 35 Nm.

e:Ny1

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is Abarth 600 minimaal lichter – 1.700 kg tegenover 1.730 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 30 kg.

Qua bagageruimte biedt Honda e:Ny1 nauwelijks meer ruimte – 361 L tegenover 360 L. Dat is een verschil van ongeveer 1 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Honda e:Ny1 duidelijk meer laadvermogen – 350 kg tegenover 225 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 125 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Abarth 600 toont kleine maar duidelijke voordelen in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 42.700
600

Abarth 600

  • Motortype Elektrisch
  • Transmissie Automatisch
  • Aandrijving Voorwielaandrijving
  • Vermogen pk 237 - 280 pk
  • Verbruik kWh/100km 17,5 kWh/100km
  • Elektrische actieradius 344 km
Honda e:Ny1
Abarth 600

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Honda e:Ny1

De Honda e:Ny1 is een slimme, charmante stadsauto die opvalt door zijn speelse design en behendig rijgedrag. Binnenin voelt hij modern en vriendelijk aan, met slimme details die je dagelijkse stadsritten net iets minder saai maken — kortom, een elektrische stadsgenoot met karakter.

details

Abarth 600

De Abarth 600 is een opwindende stadsrakker die retro‑charme combineert met ondeugende sportiviteit; hij voelt aan alsof hij de bocht al kent voordat jij hem ziet. Voor wie compact formaat en riant rijplezier zoekt — zelfs als het verstand protesteert — is dit precies de kleine bom waar je stiekem op zat te wachten.

details
Honda e:Ny1
Abarth 600

Kosten en Verbruik

Prijs
39.600 - 42.700 €
Prijs
42.700 - 46.800 €
Verbruik L/100km
-
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
18,2 kWh/100km
Verbruik kWh/100km
17,5 kWh/100km
Elektrische actieradius
412 km
Elektrische actieradius
344 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
0 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
Hatchback
Stoelen
5
Stoelen
5
Deuren
5
Deuren
-
Leeggewicht
1.730 kg
Leeggewicht
1.700 kg
Bagageruimte
344 - 361 L
Bagageruimte
360 L
Lengte
4.387 mm
Lengte
-
Breedte
1.790 mm
Breedte
1.779 mm
Hoogte
1.584 mm
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
1.136 - 1.176 L
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
350 kg
Laadvermogen
225 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Elektrisch
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Reductiebak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
204 pk
Vermogen pk
237 - 280 pk
Acceleratie 0-100km/u
7,6 s
Acceleratie 0-100km/u
5,9 - 6,2 s
Maximale Snelheid
160 km/u
Maximale Snelheid
-
Koppel
310 Nm
Koppel
345 Nm
Aantal Cilinders
-
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
150 kW
Vermogen kW
174 - 207 kW
Motorinhoud
-
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2023
Bouwjaar
2.024 - 2.025
CO2-efficiëntieklasse
A
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
Honda
Merk
Abarth
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.