Vergelijk prestaties (340 pk vs 306 pk), bagageruimte en prijs (43.100 € vs 50.800 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Ford Capri of Mitsubishi Outlander.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.
Ford Capri is een beetje goedkoper – begint al bij 43.100 € , terwijl Mitsubishi Outlander start bij 50.800 € . Dat is een verschil van ongeveer 7.718 €.
Bij de elektrische actieradius biedt Ford Capri ruim meer bereik: tot 627 km, ongeveer 542 km meer dan Mitsubishi Outlander.
Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.
Wat motorvermogen betreft heeft Ford Capri marginaal meer vermogen – 340 pk tegenover 306 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 34 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Ford Capri aanzienlijk sneller – 5,3 s tegenover 7,9 s voor Mitsubishi Outlander. Dat is een verschil van ongeveer 2,6 s.
Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?
Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.
Bij het leeggewicht is Ford Capri marginaal lichter – 2.001 kg tegenover 2.070 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 69 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt Mitsubishi Outlander nauwelijks meer laadvermogen – 595 kg tegenover 587 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 8 kg.
Ford Capri wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Capri is een iconische coupé met het soort uitstraling dat elke rotonde verandert in een catwalk; strak, speels en net niet te serieus. Voor wie wil opvallen zonder al te veel moeite is de Capri een charmante keuze die rijden weer een stukje leuker maakt.
detailsDe Mitsubishi Outlander voelt als een betrouwbare reisgenoot: ruim, praktisch en zelden geneigd tot capriolen, precies wat je zoekt als je ruimte boven glitter verkoopt. Met een degelijke inslag en verrassend prettige rijeigenschappen is hij een slimme keuze voor gezinnen die comfort willen zonder poespas.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
43.100 - 61.400 €
|
Prijs
50.800 - 62.800 €
|
|
Verbruik L/100km
-
|
Verbruik L/100km
2,6 - 2,7 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
13,8 - 16,5 kWh/100km
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
439 - 627 km
|
Elektrische actieradius
83 - 85 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
0 g/km
|
CO2
60 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
SUV
|
Carrosserietype
SUV
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
5
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
2.001 - 2.206 kg
|
Leeggewicht
2.070 - 2.120 kg
|
|
Bagageruimte
572 L
|
Bagageruimte
-
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.872 mm
|
Breedte
1.862 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
539 - 587 kg
|
Laadvermogen
545 - 595 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Elektrisch
|
Motortype
Plug-in Hybride
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
-
|
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
Transmissiedetail
-
|
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
190 - 340 pk
|
Vermogen pk
306 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
5,3 - 8 s
|
Acceleratie 0-100km/u
7,9 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
350 - 679 Nm
|
Koppel
-
|
|
Aantal Cilinders
-
|
Aantal Cilinders
4
|
|
Vermogen kW
140 - 250 kW
|
Vermogen kW
225 kW
|
|
Motorinhoud
-
|
Motorinhoud
2.360 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2026
|
Bouwjaar
2025
|
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
CO2-efficiëntieklasse
B
|
|
Merk
Ford
|
Merk
Mitsubishi
|