Vergelijk prestaties (158 pk vs 343 pk), bagageruimte en prijs (18.300 € vs 42.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Dacia Jogger of Toyota C-HR+.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.
Dacia Jogger is significant goedkoper – begint al bij 18.300 € , terwijl Toyota C-HR+ start bij 42.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 24.403 €.
Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.
Wat motorvermogen betreft heeft Toyota C-HR+ significant meer vermogen – 343 pk tegenover 158 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 185 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Toyota C-HR+ significant sneller – 5,2 s tegenover 8,9 s voor Dacia Jogger. Dat is een verschil van ongeveer 3,7 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: Toyota C-HR+ levert ruim meer koppel – 338 Nm tegenover 200 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 138 Nm.
Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.
Zitplaatsen: Dacia Jogger biedt meer zitplaatsen – 7 tegenover 5.
Bij het leeggewicht is Dacia Jogger veel lichter – 1.268 kg tegenover 1.810 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 542 kg.
Qua bagageruimte biedt Dacia Jogger merkbaar meer ruimte – 607 L tegenover 416 L. Dat is een verschil van ongeveer 191 L.
Wat laadvermogen betreft biedt Toyota C-HR+ lichtjes meer laadvermogen – 655 kg tegenover 559 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 96 kg.
Toyota C-HR+ is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Dacia Jogger is de praktische alleskunner voor wie ruimte en betaalbaarheid belangrijker vindt dan opscheppen op het schoolplein. Met een no-nonsense interieur en slimme gebruiksoplossingen voelt hij aan als de auto die je kiest voor gezinsvakanties en klusdagen, zonder dat je portemonnee gaat huilen.
detailsDe Toyota C-HR valt meteen op met zijn scherpe lijnen en coupe-achtige profiel; een crossover die durft op te vallen in een zee van saaie SUV's. Binnen biedt hij een degelijke mix van comfort en gebruiksgemak, waardoor hij een slimme keuze is voor wie stijl zoekt zonder concessies te doen aan praktische toepasbaarheid.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
18.300 - 27.900 €
|
Prijs
42.700 - 54.900 €
|
|
Verbruik L/100km
4,5 - 7,6 L/100km
|
Verbruik L/100km
-
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
13,4 - 15,5 kWh/100km
|
|
Elektrische actieradius
-
|
Elektrische actieradius
458 - 607 km
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
103 - 138 g/km
|
CO2
0 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
MPV
|
Carrosserietype
SUV
|
|
Stoelen
5 - 7
|
Stoelen
5
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
1.268 - 1.463 kg
|
Leeggewicht
1.810 - 2.010 kg
|
|
Bagageruimte
160 - 607 L
|
Bagageruimte
416 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.784 mm
|
Breedte
1.870 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
384 - 559 kg
|
Laadvermogen
550 - 655 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Benzine, Volledig Hybride, LPG
|
Motortype
Elektrisch
|
|
Transmissie
Manuel, Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak, Automatische Dubbele Koppeling
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
110 - 158 pk
|
Vermogen pk
167 - 343 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
8,9 - 12 s
|
Acceleratie 0-100km/u
5,2 - 8,4 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
190 - 200 Nm
|
Koppel
268 - 338 Nm
|
|
Aantal Cilinders
3 - 4
|
Aantal Cilinders
-
|
|
Vermogen kW
81 - 116 kW
|
Vermogen kW
123 - 252 kW
|
|
Motorinhoud
999 - 1.789 cm3
|
Motorinhoud
-
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2025
|
Bouwjaar
2026
|
|
CO2-efficiëntieklasse
D, E, C
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
|
Merk
Dacia
|
Merk
Toyota
|