VS

Chevrolet Corvette Coupe vs McLaren Super Series Coupe vergelijking

Vergelijk prestaties (646 pk vs 750 pk), bagageruimte en prijs (109.700 € vs 305.000 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Chevrolet Corvette Coupe of McLaren Super Series Coupe.

Chevrolet Corvette Coupe vs McLaren Super Series Coupe: de belangrijkste verschillen

Chevrolet Corvette Coupe

  • significant goedkoper
  • nauwelijks sneller van 0–100 km/u
  • ruim meer bagageruimte
details

McLaren Super Series Coupe

  • lichtjes meer vermogen
  • nauwelijks zuiniger
  • opvallend lichter
details

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Corvette Coupe

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Chevrolet Corvette Coupe is significant goedkoper – begint al bij 109.700 € , terwijl McLaren Super Series Coupe start bij 305.000 € . Dat is een verschil van ongeveer 195.329 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: McLaren Super Series Coupe verbruikt 12,2 L/100km en is daarmee nauwelijks zuiniger dan Chevrolet Corvette Coupe (12,6 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 0,4 L/100km.

Super Series Coupe

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft McLaren Super Series Coupe lichtjes meer vermogen750 pk tegenover 646 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 104 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Chevrolet Corvette Coupe nauwelijks sneller2,7 s tegenover 2,8 s voor McLaren Super Series Coupe. Dat is een verschil van ongeveer 0,1 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Chevrolet Corvette Coupe levert marginaal meer koppel – 806 Nm tegenover 800 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 6 Nm.

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 2 personen.

Bij het leeggewicht is McLaren Super Series Coupe opvallend lichter – 1.389 kg tegenover 1.730 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 341 kg.

Qua bagageruimte biedt Chevrolet Corvette Coupe ruim meer ruimte – 357 L tegenover 210 L. Dat is een verschil van ongeveer 147 L.

Wie wint de race in de datacheck?

Chevrolet Corvette Coupe wint het duel overtuigend in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 109.700
Corvette Coupe

Chevrolet Corvette Coupe

  • Motortype Volledig hybride, Benzine
  • Transmissie Automatisch
  • Aandrijving Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
  • Vermogen pk 482 - 646 pk
  • Verbruik L/100km 12,6 - 16,5 L/100km
Chevrolet Corvette Coupe
McLaren Super Series Coupe

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Chevrolet Corvette Coupe

De Chevrolet Corvette Coupé combineert brute Amerikaanse charme met moderne finesse en levert rijplezier dat van elke rit een klein evenement maakt. Wie een uitgesproken sportwagen zoekt met karakter en presence, vindt in de Corvette Coupé een onweerstaanbare keuze, al is hij niet gemaakt voor wie graag onopvallend blijft.

details

McLaren Super Series Coupe

De McLaren Super Series Coupé is een scherp getekende supercar die rijplezier en verfijnde techniek moeiteloos combineert. Wie op zoek is naar pure sensatie en show op de weg vindt in deze McLaren een onweerstaanbare mix van precisie en bravoure — zeker geen keuze voor wie rustig wil blijven zitten.

details
Chevrolet Corvette Coupe
McLaren Super Series Coupe

Kosten en Verbruik

Prijs
109.700 - 185.400 €
Prijs
305.000 €
Verbruik L/100km
12,6 - 16,5 L/100km
Verbruik L/100km
12,2 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
289 - 377 g/km
CO2
276 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Coupé
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
2
Stoelen
2
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.730 - 1.907 kg
Leeggewicht
1.389 kg
Bagageruimte
355 - 357 L
Bagageruimte
210 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.934 - 2.025 mm
Breedte
2.161 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
193 - 250 kg
Laadvermogen
-

Motor en Prestaties

Motortype
Volledig hybride, Benzine
Motortype
Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Vermogen pk
482 - 646 pk
Vermogen pk
750 pk
Acceleratie 0-100km/u
2,7 - 3,5 s
Acceleratie 0-100km/u
2,8 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
613 - 806 Nm
Koppel
800 Nm
Aantal Cilinders
8
Aantal Cilinders
8
Vermogen kW
354 - 475 kW
Vermogen kW
552 kW
Motorinhoud
5.460 - 6.162 cm3
Motorinhoud
3.994 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2024
Bouwjaar
2023
CO2-efficiëntieklasse
G
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Chevrolet
Merk
McLaren
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.