Vergelijk prestaties (136 pk vs 148 pk), bagageruimte en prijs (37.500 € vs 35.500 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – BYD ETP3 of Renault Austral.
Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.
Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.
Renault Austral is nauwelijks goedkoper – begint al bij 35.500 € , terwijl BYD ETP3 start bij 37.500 € . Dat is een verschil van ongeveer 2.024 €.
Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.
Wat motorvermogen betreft heeft Renault Austral nauwelijks meer vermogen – 148 pk tegenover 136 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 12 pk.
Ook bij het koppel is er een verschil: Renault Austral levert duidelijk meer koppel – 270 Nm tegenover 180 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 90 Nm.
Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?
Zitplaatsen: Renault Austral biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.
Bij het leeggewicht is Renault Austral marginaal lichter – 1.548 kg tegenover 1.640 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 92 kg.
Wat laadvermogen betreft biedt BYD ETP3 veel meer laadvermogen – 780 kg tegenover 455 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 325 kg.
BYD ETP3 heeft de overhand in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De BYD ETP3 komt over als een slimme en volwassen keuze: strak vormgegeven, verrassend ruim van binnen en vol gebruiksvriendelijke technologie die je dagelijks rijden eenvoudiger maakt. Voor kopers die comfort, zuinigheid en moderne snufjes willen zonder poespas is de ETP3 een overtuigende optie die rijplezier en zakelijkheid prettig combineert.
detailsDe Renault Austral is een moderne en stijlvolle SUV die comfort en gebruiksgemak combineert met een verfijnd rijgevoel. Het interieur voelt ruim en slim ontworpen aan, met veel aandacht voor afwerking en praktische details.
detailsKosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
37.500 €
|
Prijs
35.500 - 40.500 €
|
|
Verbruik L/100km
-
|
Verbruik L/100km
6,4 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
-
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
233 km
|
Elektrische actieradius
-
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
0 g/km
|
CO2
145 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
Bestelwagen
|
Carrosserietype
SUV
|
|
Stoelen
2
|
Stoelen
5
|
|
Deuren
5
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
1.640 kg
|
Leeggewicht
1.548 kg
|
|
Bagageruimte
-
|
Bagageruimte
555 L
|
|
Lengte
4.460 mm
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.720 mm
|
Breedte
1.825 mm
|
|
Hoogte
1.875 mm
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
3.500 L
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
780 kg
|
Laadvermogen
455 kg
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Elektrisch
|
Motortype
Benzine mildhybride
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
-
|
Transmissiedetail
CVT Transmissie
|
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving
|
Aandrijving
Voorwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
136 pk
|
Vermogen pk
148 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
-
|
Acceleratie 0-100km/u
9,9 s
|
|
Maximale Snelheid
100 km/u
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
180 Nm
|
Koppel
270 Nm
|
|
Aantal Cilinders
-
|
Aantal Cilinders
4
|
|
Vermogen kW
100 kW
|
Vermogen kW
109 kW
|
|
Motorinhoud
-
|
Motorinhoud
1.332 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2023
|
Bouwjaar
2025
|
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
CO2-efficiëntieklasse
E
|
|
Merk
BYD
|
Merk
Renault
|