VS

BMW 3 Series Touring vs Ferrari 12Cilindri Coupe vergelijking

Vergelijk prestaties (530 pk vs 830 pk), bagageruimte en prijs (48.700 € vs 401.600 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – BMW 3 Series Touring of Ferrari 12Cilindri Coupe.

BMW 3 Series Touring vs Ferrari 12Cilindri Coupe: de belangrijkste verschillen

BMW 3 Series Touring

4,3 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • aanzienlijk goedkoper
  • ruim zuiniger
  • aanzienlijk meer bagageruimte
details

Ferrari 12Cilindri Coupe

  • duidelijk meer vermogen
  • zichtbaar sneller van 0–100 km/u
  • nauwelijks lichter
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

3 Series Touring

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

BMW 3 Series Touring is aanzienlijk goedkoper – begint al bij 48.700 € , terwijl Ferrari 12Cilindri Coupe start bij 401.600 € . Dat is een verschil van ongeveer 352.933 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: BMW 3 Series Touring verbruikt 2,5 L/100km en is daarmee ruim zuiniger dan Ferrari 12Cilindri Coupe (15,5 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 13 L/100km.

12Cilindri Coupe

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.

Wat motorvermogen betreft heeft Ferrari 12Cilindri Coupe duidelijk meer vermogen830 pk tegenover 530 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 300 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Ferrari 12Cilindri Coupe zichtbaar sneller2,9 s tegenover 3,6 s voor BMW 3 Series Touring. Dat is een verschil van ongeveer 0,7 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: BMW 3 Series Touring levert marginaal meer koppel – 700 Nm tegenover 678 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 22 Nm.

3 Series Touring

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: BMW 3 Series Touring biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is Ferrari 12Cilindri Coupe nauwelijks lichter – 1.560 kg tegenover 1.650 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 90 kg.

Qua bagageruimte biedt BMW 3 Series Touring aanzienlijk meer ruimte – 500 L tegenover 270 L. Dat is een verschil van ongeveer 230 L.

Wie wint de race in de datacheck?

BMW 3 Series Touring domineert deze vergelijking in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 48.700
3 Series Touring

BMW 3 Series Touring

  • Motortype : Diesel Mild Hybride, Benzine, Benzine Mild Hybride, Plug-in Hybride
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 150 - 530 pk
  • Verbruik L/100km : 2,5 - 10,3 L/100km
  • Elektrische actieradius : 91 - 97 km
BMW 3 Series Touring
Ferrari 12Cilindri Coupe

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

BMW 3 Series Touring

De BMW 3 Serie Touring is een elegante en praktische stationwagen die het dynamische DNA van BMW moeiteloos met dagelijks gebruiksgemak weet te verenigen. Het interieur voelt verzorgd en comfortabel aan, de laadruimte is royaal en het weggedrag laat merken dat dit geen suf familieautootje is, maar een plezierige reisgenoot die graag de bocht pakt.

details

Ferrari 12Cilindri Coupe

De Ferrari twaalfcilinder coupé combineert brute kracht met Italiaanse finesse en laat je al bij het starten glimlachen. Het interieur ademt exclusiviteit en vakmanschap, waardoor je bij aanschaf niet alleen snelheid koopt maar ook pure emotie.

details
BMW 3 Series Touring
Ferrari 12Cilindri Coupe

Kosten en Verbruik

Prijs
48.700 - 109.000 €
Prijs
401.600 €
Verbruik L/100km
2,5 - 10,3 L/100km
Verbruik L/100km
15,5 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
91 - 97 km
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
57 - 233 g/km
CO2
353 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
92 L

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Stationwagen
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
5
Stoelen
2
Deuren
-
Deuren
2
Leeggewicht
1.650 - 2.025 kg
Leeggewicht
1.560 kg
Bagageruimte
410 - 500 L
Bagageruimte
270 L
Lengte
-
Lengte
4.733 mm
Breedte
1.827 - 1.903 mm
Breedte
1.980 mm
Hoogte
-
Hoogte
1.292 mm
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
430 - 520 kg
Laadvermogen
-

Motor en Prestaties

Motortype
Diesel Mild Hybride, Benzine, Benzine Mild Hybride, Plug-in Hybride
Motortype
Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Vermogen pk
150 - 530 pk
Vermogen pk
830 pk
Acceleratie 0-100km/u
3,6 - 8,8 s
Acceleratie 0-100km/u
2,9 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
340 km/u
Koppel
250 - 700 Nm
Koppel
678 Nm
Aantal Cilinders
4 - 6
Aantal Cilinders
12
Vermogen kW
110 - 390 kW
Vermogen kW
611 kW
Motorinhoud
1.995 - 2.998 cm3
Motorinhoud
6.496 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2.024 - 2.025
Bouwjaar
2024
CO2-efficiëntieklasse
D, E, F, G, B
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
BMW
Merk
Ferrari
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.