VS

VW T-Roc vs CUPRA Raval vergelijking

Vergelijk prestaties (150 pk vs 226 pk), bagageruimte en prijs (31.400 € vs 26.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – VW T-Roc of CUPRA Raval.

VW T-Roc vs CUPRA Raval: de belangrijkste verschillen

VW T-Roc

4,8 (6 Beoordelingen)
beoordeel
  • minimaal lichter
details

CUPRA Raval

  • iets goedkoper
  • merkbaar meer vermogen
  • merkbaar sneller van 0–100 km/u
  • duidelijk meer bagageruimte
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

T-Roc

Kosten en verbruik

Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.

CUPRA Raval is iets goedkoper – begint al bij 26.400 € , terwijl VW T-Roc start bij 31.400 € . Dat is een verschil van ongeveer 4.977 €.

Raval

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft CUPRA Raval merkbaar meer vermogen226 pk tegenover 150 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 76 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is CUPRA Raval merkbaar sneller6,8 s tegenover 8,9 s voor VW T-Roc. Dat is een verschil van ongeveer 2,1 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: CUPRA Raval levert iets meer koppel – 290 Nm tegenover 250 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 40 Nm.

T-Roc

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is VW T-Roc minimaal lichter – 1.465 kg tegenover 1.610 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 145 kg.

Qua bagageruimte biedt CUPRA Raval duidelijk meer ruimte – 441 L tegenover 284 L. Dat is een verschil van ongeveer 157 L.

Wat laadvermogen betreft biedt VW T-Roc nauwelijks meer laadvermogen – 515 kg tegenover 475 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 40 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

CUPRA Raval laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 26.400
Raval

CUPRA Raval

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving
  • Vermogen pk : 116 - 226 pk
  • Verbruik kWh/100km : 13,7 - 16,1 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 300 - 444 km
VW T-Roc
CUPRA Raval

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

VW T-Roc

De VW T‑Roc is een stoere, compacte crossover die prettig stuurt en veel zichtbaarheid biedt in het verkeer. Met een slim ingedeeld interieur en moderne uitrusting is het een praktische keuze voor dagelijks gebruik en langere ritten.

details

CUPRA Raval

De CUPRA Raval is een sportief ingestelde elektrische stadsauto die opvalt door een uitzonderlijk ruime en praktische kofferbak en een modern Android‑gebaseerd infotainmentsysteem met app‑store. Hij rijdt volwassen en biedt veel tractie en instelbare demping voor vlot dagelijks gebruik, al missen sommige bestuurders het speelsere stuurgevoel en kunnen touch‑sliders en strakker gevormde sportstoelen niet voor iedereen ideaal zijn.

details
VW T-Roc
CUPRA Raval

Kosten en Verbruik

Prijs
31.400 - 45.700 €
Prijs
26.400 - 47.300 €
Verbruik L/100km
5,5 - 6,3 L/100km
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
13,7 - 16,1 kWh/100km
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
300 - 444 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
126 - 143 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
Hatchback
Stoelen
4 - 5
Stoelen
5
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.465 - 1.539 kg
Leeggewicht
1.610 - 1.615 kg
Bagageruimte
284 L
Bagageruimte
441 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.811 - 1.828 mm
Breedte
1.784 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
368 - 515 kg
Laadvermogen
470 - 475 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine, Benzine Mild Hybride
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Manuel, Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Dubbele Koppeling
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Vermogen pk
115 - 150 pk
Vermogen pk
116 - 226 pk
Acceleratie 0-100km/u
8,9 - 12,3 s
Acceleratie 0-100km/u
6,8 - 7,1 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
200 - 250 Nm
Koppel
290 Nm
Aantal Cilinders
3 - 4
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
85 - 110 kW
Vermogen kW
85 - 166 kW
Motorinhoud
999 - 1.498 cm3
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2.024 - 2.025
Bouwjaar
2026
CO2-efficiëntieklasse
E, D
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
VW
Merk
CUPRA
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.