VS

VW Crafter vs Maxus T60 MAX vergelijking

Vergelijk prestaties (177 pk vs 215 pk), bagageruimte en prijs (55.900 € vs 48.400 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – VW Crafter of Maxus T60 MAX.

VW Crafter vs Maxus T60 MAX: de belangrijkste verschillen

VW Crafter

  • minimaal zuiniger
  • minimaal lichter
details

Maxus T60 MAX

5 (2 Beoordelingen)
beoordeel
  • een beetje goedkoper
  • een beetje meer vermogen
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Crafter

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Maxus T60 MAX is een beetje goedkoper – begint al bij 48.400 € , terwijl VW Crafter start bij 55.900 € . Dat is een verschil van ongeveer 7.515 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: VW Crafter verbruikt 8,4 L/100km en is daarmee minimaal zuiniger dan Maxus T60 MAX (9,1 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 0,7 L/100km.

T60 MAX

Motor en prestaties

Onder de motorkap wordt duidelijk welk model sportiever is en wie er bij het accelereren voor ligt.

Wat motorvermogen betreft heeft Maxus T60 MAX een beetje meer vermogen215 pk tegenover 177 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 38 pk.

Ook bij het koppel is er een verschil: Maxus T60 MAX levert iets meer koppel – 500 Nm tegenover 410 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 90 Nm.

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: Maxus T60 MAX biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.

Bij het leeggewicht is VW Crafter minimaal lichter – 2.072 kg tegenover 2.275 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 203 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt VW Crafter ruim meer laadvermogen – 2.994 kg tegenover 1.225 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 1.769 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Maxus T60 MAX verzekert zich van de overwinning met een duidelijke marge in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

€ 48.387
T60 MAX

Maxus T60 MAX

  • Motortype : Diesel
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 215 pk
  • Verbruik L/100km : 9,1 L/100km
VW Crafter
Maxus T60 MAX

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

VW Crafter

De VW Crafter is een no-nonsense werkpaard met indrukwekkende laadruimte en slimme indelingen die elke klus een stuk makkelijker maken. Hij rijdt verrassend volwassen voor een busje, biedt moderne assistenties en comfort waar je tijdens lange dagen heel blij van wordt — en ja, je collega-klusser zal stiekem jaloers zijn.

details

Maxus T60 MAX

De Maxus T60 MAX is een robuuste en verrassend verfijnde pick-up die werkpaard en weekendgenoot moeiteloos combineert met veel ruimte en slimme uitrusting. Op de weg voelt hij betrouwbaar en comfortabel aan, terwijl hij qua prijs-kwaliteitverhouding verstandiger oogt dan menig concurrent — een praktische keuze voor wie serieus wil laden zonder in te leveren op rijcomfort.

details
VW Crafter
Maxus T60 MAX

Kosten en Verbruik

Prijs
55.900 - 81.600 €
Prijs
48.400 €
Verbruik L/100km
8,4 - 13,1 L/100km
Verbruik L/100km
9,1 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
220 - 342 g/km
CO2
239 g/km
Tankinhoud
75 L
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Bestelwagen
Carrosserietype
Pick-up
Stoelen
2
Stoelen
5
Deuren
4
Deuren
-
Leeggewicht
2.072 - 2.810 kg
Leeggewicht
2.275 kg
Bagageruimte
-
Bagageruimte
-
Lengte
5.986 - 7.391 mm
Lengte
-
Breedte
2.040 - 2.069 mm
Breedte
1.960 mm
Hoogte
2.355 - 2.830 mm
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
9.300 - 18.400 L
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
1.037 - 2.994 kg
Laadvermogen
1.225 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Diesel
Motortype
Diesel
Transmissie
Manuel, Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Aandrijving
Achterwielaandrijving, Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
140 - 177 pk
Vermogen pk
215 pk
Acceleratie 0-100km/u
-
Acceleratie 0-100km/u
11,9 s
Maximale Snelheid
90 - 165 km/u
Maximale Snelheid
-
Koppel
360 - 410 Nm
Koppel
500 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
4
Vermogen kW
103 - 130 kW
Vermogen kW
158 kW
Motorinhoud
1.968 cm3
Motorinhoud
1.996 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2.017 - 2.023
Bouwjaar
2025
CO2-efficiëntieklasse
G
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
VW
Merk
Maxus
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.