VS

Toyota Supra vs Maserati GT2 Stradale vergelijking

Vergelijk prestaties (340 pk vs 641 pk), bagageruimte en prijs (74.500 € vs 315.200 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Toyota Supra of Maserati GT2 Stradale.

Toyota Supra vs Maserati GT2 Stradale: de belangrijkste verschillen

Toyota Supra

4,1 (1 Beoordelingen)
beoordeel
  • aanzienlijk goedkoper
  • significant zuiniger
  • veel meer bagageruimte
details

Maserati GT2 Stradale

  • aanzienlijk meer vermogen
  • aanzienlijk sneller van 0–100 km/u
  • nauwelijks lichter
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Supra

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Toyota Supra is aanzienlijk goedkoper – begint al bij 74.500 € , terwijl Maserati GT2 Stradale start bij 315.200 € . Dat is een verschil van ongeveer 240.729 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Toyota Supra verbruikt 8,1 L/100km en is daarmee significant zuiniger dan Maserati GT2 Stradale (11,6 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 3,5 L/100km.

GT2 Stradale

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.

Wat motorvermogen betreft heeft Maserati GT2 Stradale aanzienlijk meer vermogen641 pk tegenover 340 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 301 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Maserati GT2 Stradale aanzienlijk sneller2,8 s tegenover 4,3 s voor Toyota Supra. Dat is een verschil van ongeveer 1,5 s.

Ook bij het koppel is er een verschil: Maserati GT2 Stradale levert duidelijk meer koppel – 720 Nm tegenover 500 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 220 Nm.

Supra

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 2 personen.

Bij het leeggewicht is Maserati GT2 Stradale nauwelijks lichter – 1.475 kg tegenover 1.570 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 95 kg.

Qua bagageruimte biedt Toyota Supra veel meer ruimte – 290 L tegenover 100 L. Dat is een verschil van ongeveer 190 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Maserati GT2 Stradale merkbaar meer laadvermogen – 315 kg tegenover 245 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 70 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Toyota Supra is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

€ 74.481
Supra

Toyota Supra

  • Motortype Benzine
  • Transmissie Automatisch
  • Aandrijving Achterwielaandrijving
  • Vermogen pk 340 pk
  • Verbruik L/100km 8,1 L/100km
Toyota Supra
Maserati GT2 Stradale

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Toyota Supra

De Toyota Supra is een brutale sportwagen met elegante lijnen en een puur rijgevoel dat je meteen pakt; hij lijkt gemaakt om bochten te verslinden en elke rit spannender te maken. Achter het stuur combineert de Supra moderne verfijning met ouderwetse sensatie — precies de auto voor wie wil opvallen zonder gedoe.

details

Maserati GT2 Stradale

De Maserati GT2 Stradale brengt pure circuitkoorts naar de openbare weg, met een dramatische carrosserie en een soundtrack die je buren tegelijk laat vloeken en glimlachen. Binnenin is het meer racy dan luxe, maar de mix van Italiaanse flair en brute focus verleidt iedereen die elke rit als een warm-up lap wil laten voelen.

details
Toyota Supra
Maserati GT2 Stradale

Kosten en Verbruik

Prijs
74.500 €
Prijs
315.200 €
Verbruik L/100km
8,1 L/100km
Verbruik L/100km
11,6 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
-
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
183 g/km
CO2
265 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Coupé
Carrosserietype
Coupé
Stoelen
2
Stoelen
2
Deuren
-
Deuren
-
Leeggewicht
1.570 kg
Leeggewicht
1.475 kg
Bagageruimte
290 L
Bagageruimte
100 L
Lengte
-
Lengte
-
Breedte
1.854 mm
Breedte
1.965 mm
Hoogte
-
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
245 kg
Laadvermogen
315 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Benzine
Motortype
Benzine
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Aandrijving
Achterwielaandrijving
Vermogen pk
340 pk
Vermogen pk
641 pk
Acceleratie 0-100km/u
4,3 s
Acceleratie 0-100km/u
2,8 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
-
Koppel
500 Nm
Koppel
720 Nm
Aantal Cilinders
6
Aantal Cilinders
6
Vermogen kW
250 kW
Vermogen kW
471 kW
Motorinhoud
2.998 cm3
Motorinhoud
3.000 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2024
Bouwjaar
2024
CO2-efficiëntieklasse
G
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Toyota
Merk
Maserati
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.