VS

Toyota RAV4 vs Bentley Bentayga vergelijking

Vergelijk prestaties (309 pk vs 550 pk), bagageruimte en prijs (44.700 € vs 210.300 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Toyota RAV4 of Bentley Bentayga.

Toyota RAV4 vs Bentley Bentayga: de belangrijkste verschillen

Toyota RAV4

4,8 (8 Beoordelingen)
beoordeel
  • ruim goedkoper
  • veel zuiniger
  • veel meer elektrische actieradius
  • veel lichter
  • marginaal meer bagageruimte
details

Bentley Bentayga

  • veel meer vermogen
  • zichtbaar sneller van 0–100 km/u
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

RAV4

Kosten en verbruik

Bij prijs en efficiency worden de grootste verschillen meestal zichtbaar. Hier beslist zich vaak welk model beter binnen het budget past.

Toyota RAV4 is ruim goedkoper – begint al bij 44.700 € , terwijl Bentley Bentayga start bij 210.300 € . Dat is een verschil van ongeveer 165.546 €.

Ook bij het brandstofverbruik is er een verschil: Toyota RAV4 verbruikt 1,3 L/100km en is daarmee veel zuiniger dan Bentley Bentayga (13 L/100km). Het verschil bedraagt ongeveer 11,7 L/100km.

Bij de elektrische actieradius biedt Toyota RAV4 veel meer bereik: tot 137 km, ongeveer 87 km meer dan Bentley Bentayga.

Bentayga

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft Bentley Bentayga veel meer vermogen550 pk tegenover 309 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 241 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Bentley Bentayga zichtbaar sneller4,5 s tegenover 5,8 s voor Toyota RAV4. Dat is een verschil van ongeveer 1,3 s.

RAV4

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is Toyota RAV4 veel lichter – 1.655 kg tegenover 2.415 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 760 kg.

Qua bagageruimte biedt Toyota RAV4 marginaal meer ruimte – 514 L tegenover 484 L. Dat is een verschil van ongeveer 30 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Bentley Bentayga opvallend meer laadvermogen – 835 kg tegenover 610 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 225 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Toyota RAV4 laat de concurrent weinig kans in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 44.700
RAV4

Toyota RAV4

  • Motortype : Volledig Hybride, Plug-in Hybride
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 185 - 309 pk
  • Verbruik L/100km : 1,3 - 5,3 L/100km
  • Elektrische actieradius : 133 - 137 km
Toyota RAV4
Bentley Bentayga

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Toyota RAV4

De Toyota RAV4 is een ruime en betrouwbare SUV die zich goed leent voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Met een comfortabele rijhouding, degelijke afwerking en moderne veiligheidstechnieken voelt hij solide aan zonder poespas.

details

Bentley Bentayga

De Bentley Bentayga is een majestueuze SUV die zijn inzittenden verwent met couture-achtige afwerking en een presence die op elke boulevard opvalt. Wie zoekt naar het summum van luxe en comfortabele autoriteit krijgt met de Bentayga een auto die zowel elegant als vrolijk brutaal is, een waar statement op wielen.

details
Toyota RAV4
Bentley Bentayga

Kosten en Verbruik

Prijs
44.700 - 64.300 €
Prijs
210.300 - 273.300 €
Verbruik L/100km
1,3 - 5,3 L/100km
Verbruik L/100km
13 L/100km
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Elektrische actieradius
133 - 137 km
Elektrische actieradius
50 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
17,3 kWh
CO2
30 - 121 g/km
CO2
294 g/km
Tankinhoud
-
Tankinhoud
75 - 85 L

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
SUV
Stoelen
5
Stoelen
4 - 5
Deuren
-
Deuren
5
Leeggewicht
1.655 - 1.960 kg
Leeggewicht
2.415 - 2.514 kg
Bagageruimte
446 - 514 L
Bagageruimte
484 L
Lengte
-
Lengte
5.125 - 5.305 mm
Breedte
1.880 mm
Breedte
1.998 mm
Hoogte
-
Hoogte
1.728 mm
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
1.774 L
Laadvermogen
515 - 610 kg
Laadvermogen
736 - 835 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Volledig Hybride, Plug-in Hybride
Motortype
Benzine, Plug-in Hybride
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
CVT Transmissie
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Aandrijving
Vierwielaandrijving
Vermogen pk
185 - 309 pk
Vermogen pk
462 - 550 pk
Acceleratie 0-100km/u
5,8 - 8 s
Acceleratie 0-100km/u
4,5 - 5,3 s
Maximale Snelheid
-
Maximale Snelheid
254 - 290 km/u
Koppel
-
Koppel
700 - 770 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
6 - 8
Vermogen kW
136 - 227 kW
Vermogen kW
340 - 404 kW
Motorinhoud
2.487 cm3
Motorinhoud
2.995 - 3.996 cm3

Algemeen

Bouwjaar
2026
Bouwjaar
2.020 - 2.022
CO2-efficiëntieklasse
C, D, B
CO2-efficiëntieklasse
G
Merk
Toyota
Merk
Bentley
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.