VS

SsangYong Musso vs Toyota C-HR+ vergelijking

Vergelijk prestaties (202 pk vs 343 pk), bagageruimte en prijs (34.100 € vs 42.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – SsangYong Musso of Toyota C-HR+.

SsangYong Musso vs Toyota C-HR+: de belangrijkste verschillen

SsangYong Musso

  • duidelijk goedkoper
details

Toyota C-HR+

  • ruim meer vermogen
  • enigszins lichter
details

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

C-HR+

Kosten en verbruik

Op het vlak van zuinigheid en prijs ontstaan interessante verschillen tussen beide modellen.

SsangYong Musso is duidelijk goedkoper – begint al bij 34.100 € , terwijl Toyota C-HR+ start bij 42.700 € . Dat is een verschil van ongeveer 8.643 €.

C-HR+

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.

Wat motorvermogen betreft heeft Toyota C-HR+ ruim meer vermogen343 pk tegenover 202 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 141 pk.

Ook bij het koppel is er een verschil: SsangYong Musso levert een beetje meer koppel – 400 Nm tegenover 338 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 62 Nm.

C-HR+

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Interieur, bagageruimte en laadvermogen zijn doorslaggevend voor praktisch gebruik. Hier tellen comfort en flexibiliteit.

Beide voertuigen bieden voldoende ruimte voor 5 personen.

Bij het leeggewicht is Toyota C-HR+ enigszins lichter – 1.810 kg tegenover 2.045 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 235 kg.

Wat laadvermogen betreft biedt SsangYong Musso merkbaar meer laadvermogen – 1.010 kg tegenover 655 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 355 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Toyota C-HR+ is grotendeels superieur in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 42.700
C-HR+

Toyota C-HR+

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 167 - 343 pk
  • Verbruik kWh/100km : 13,4 - 15,5 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 458 - 607 km
SsangYong Musso
Toyota C-HR+

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

SsangYong Musso

De Musso is een robuuste pick-up die comfort en praktisch nut verrassend goed weet te combineren, ideaal voor wie werk en weekendavonturen naadloos wil combineren. Hij voelt degelijk gebouwd aan, biedt slimme laadoplossingen en een comfortabele rit — misschien niet de meest sexy verschijning, maar wel een slimme, nuchtere keuze voor kopers die vooral willen dat het wérkt.

details

Toyota C-HR+

De Toyota C-HR valt meteen op met zijn scherpe lijnen en coupe-achtige profiel; een crossover die durft op te vallen in een zee van saaie SUV's. Binnen biedt hij een degelijke mix van comfort en gebruiksgemak, waardoor hij een slimme keuze is voor wie stijl zoekt zonder concessies te doen aan praktische toepasbaarheid.

details
SsangYong Musso
Toyota C-HR+

Kosten en Verbruik

Prijs
34.100 - 50.600 €
Prijs
42.700 - 54.900 €
Verbruik L/100km
8,4 - 9,3 L/100km
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
13,4 - 15,5 kWh/100km
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
458 - 607 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
221 - 245 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
75 L
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
Pick-up
Carrosserietype
SUV
Stoelen
5
Stoelen
5
Deuren
4
Deuren
-
Leeggewicht
2.045 - 2.260 kg
Leeggewicht
1.810 - 2.010 kg
Bagageruimte
-
Bagageruimte
416 L
Lengte
5.095 - 5.405 mm
Lengte
-
Breedte
1.950 mm
Breedte
1.870 mm
Hoogte
1.840 - 1.855 mm
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
-
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
785 - 1.010 kg
Laadvermogen
550 - 655 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Diesel
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Manuel, Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Handgeschakelde Versnellingsbak, Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Vierwielaandrijving, Achterwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Vermogen pk
202 pk
Vermogen pk
167 - 343 pk
Acceleratie 0-100km/u
-
Acceleratie 0-100km/u
5,2 - 8,4 s
Maximale Snelheid
183 - 187 km/u
Maximale Snelheid
-
Koppel
400 Nm
Koppel
268 - 338 Nm
Aantal Cilinders
4
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
149 kW
Vermogen kW
123 - 252 kW
Motorinhoud
2.157 cm3
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2.022 - 2.024
Bouwjaar
2026
CO2-efficiëntieklasse
G
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
SsangYong
Merk
Toyota
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.