Vergelijk prestaties (368 pk vs 750 pk), bagageruimte en prijs (48.300 € vs 305.000 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – smart #1 of McLaren Super Series Coupe.
Aankoopprijs en efficiency zijn vaak de eerste criteria. Hier zie je welk model op termijn de beste keuze is – aan de pomp, aan de laadpaal of bij de aanschaf.
smart #1 is ruim goedkoper – begint al bij 48.300 € , terwijl McLaren Super Series Coupe start bij 305.000 € . Dat is een verschil van ongeveer 256.754 €.
Vermogen, koppel en acceleratie zijn de klassieke maatstaven – en hier komen de interessante verschillen naar voren.
Wat motorvermogen betreft heeft McLaren Super Series Coupe veel meer vermogen – 750 pk tegenover 368 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 382 pk.
Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is McLaren Super Series Coupe significant sneller – 2,8 s tegenover 4,9 s voor smart #1. Dat is een verschil van ongeveer 2,1 s.
Ook bij het koppel is er een verschil: McLaren Super Series Coupe levert ruim meer koppel – 800 Nm tegenover 470 Nm. Het verschil bedraagt ongeveer 330 Nm.
Gezinsauto of dagelijkse metgezel – wie biedt meer ruimte, flexibiliteit en comfort?
Zitplaatsen: smart #1 biedt meer zitplaatsen – 5 tegenover 2.
Bij het leeggewicht is McLaren Super Series Coupe merkbaar lichter – 1.389 kg tegenover 1.900 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 511 kg.
Qua bagageruimte biedt smart #1 duidelijk meer ruimte – 313 L tegenover 210 L. Dat is een verschil van ongeveer 103 L.
smart #1 overtreft in bijna alle aspecten in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.
De Smart #1 voelt fris en zelfverzekerd aan op straat: een slimme, moderne crossover die stijl en gebruiksgemak weet te combineren. Voor wie een elektrische auto wil die makkelijk te manoeuvreren is in de stad maar toch presence heeft op de weg, is de Smart #1 een charmante keuze met een knipoog en zonder poeha.
detailsDe McLaren Super Series Coupé is een scherp getekende supercar die rijplezier en verfijnde techniek moeiteloos combineert. Wie op zoek is naar pure sensatie en show op de weg vindt in deze McLaren een onweerstaanbare mix van precisie en bravoure — zeker geen keuze voor wie rustig wil blijven zitten.
details
Kosten en Verbruik |
|
|---|---|
|
Prijs
48.300 €
|
Prijs
305.000 €
|
|
Verbruik L/100km
-
|
Verbruik L/100km
12,2 L/100km
|
|
Verbruik kWh/100km
18,2 kWh/100km
|
Verbruik kWh/100km
-
|
|
Elektrische actieradius
400 km
|
Elektrische actieradius
-
|
|
Batterijcapaciteit
-
|
Batterijcapaciteit
-
|
|
CO2
0 g/km
|
CO2
276 g/km
|
|
Tankinhoud
-
|
Tankinhoud
-
|
Afmetingen en Carrosserie |
|
|---|---|
|
Carrosserietype
SUV
|
Carrosserietype
Coupé
|
|
Stoelen
5
|
Stoelen
2
|
|
Deuren
-
|
Deuren
-
|
|
Leeggewicht
1.900 kg
|
Leeggewicht
1.389 kg
|
|
Bagageruimte
313 L
|
Bagageruimte
210 L
|
|
Lengte
-
|
Lengte
-
|
|
Breedte
1.822 mm
|
Breedte
2.161 mm
|
|
Hoogte
-
|
Hoogte
-
|
|
Maximale Bagageruimte
-
|
Maximale Bagageruimte
-
|
|
Laadvermogen
425 kg
|
Laadvermogen
-
|
Motor en Prestaties |
|
|---|---|
|
Motortype
Elektrisch
|
Motortype
Benzine
|
|
Transmissie
Automatisch
|
Transmissie
Automatisch
|
|
Transmissiedetail
Reductiebak
|
Transmissiedetail
Automatische Dubbele Koppeling
|
|
Aandrijving
Vierwielaandrijving
|
Aandrijving
Achterwielaandrijving
|
|
Vermogen pk
368 pk
|
Vermogen pk
750 pk
|
|
Acceleratie 0-100km/u
4,9 s
|
Acceleratie 0-100km/u
2,8 s
|
|
Maximale Snelheid
-
|
Maximale Snelheid
-
|
|
Koppel
470 Nm
|
Koppel
800 Nm
|
|
Aantal Cilinders
-
|
Aantal Cilinders
8
|
|
Vermogen kW
271 kW
|
Vermogen kW
552 kW
|
|
Motorinhoud
-
|
Motorinhoud
3.994 cm3
|
Algemeen |
|
|---|---|
|
Bouwjaar
2024
|
Bouwjaar
2023
|
|
CO2-efficiëntieklasse
A
|
CO2-efficiëntieklasse
G
|
|
Merk
smart
|
Merk
McLaren
|