VS

Renault Espace vs Toyota C-HR+ vergelijking

Vergelijk prestaties (200 pk vs 343 pk), bagageruimte en prijs (44.500 € vs 42.700 € ) in één oogopslag. Ontdek welke auto de beste keuze voor jou is – Renault Espace of Toyota C-HR+.

Renault Espace vs Toyota C-HR+: de belangrijkste verschillen

Renault Espace

4,1 (3 Beoordelingen)
beoordeel
  • minimaal lichter
  • opvallend meer bagageruimte
details

Toyota C-HR+

  • marginaal goedkoper
  • ruim meer vermogen
  • ruim sneller van 0–100 km/u
details

Alle details over prestaties, verbruik, actieradius en bagageruimte vind je in de technische vergelijking hieronder – inclusief gebruikersbeoordelingen van beide modellen.

By Achim Sedelmaier

Nu wordt het concreet: de technische verschillen in detail

Espace

Kosten en verbruik

Prijs en verbruik horen tot de belangrijkste koopargumenten – precies hier scheidt zich vaak het kaf van het koren.

Toyota C-HR+ is marginaal goedkoper – begint al bij 42.700 € , terwijl Renault Espace start bij 44.500 € . Dat is een verschil van ongeveer 1.841 €.

C-HR+

Motor en prestaties

Vermogen, koppel en acceleratie zeggen veel over het rijgevoel in het dagelijks verkeer. Hier blijkt wie de meeste dynamiek biedt.

Wat motorvermogen betreft heeft Toyota C-HR+ ruim meer vermogen343 pk tegenover 200 pk. Dat betekent een verschil van ongeveer 143 pk.

Bij de acceleratie van 0 tot 100 km/u is Toyota C-HR+ ruim sneller5,2 s tegenover 8,8 s voor Renault Espace. Dat is een verschil van ongeveer 3,6 s.

Espace

Ruimte en dagelijkse bruikbaarheid

Naast pure prestaties telt vooral het ruimtecomfort. Hier blijkt welke auto praktischer en veelzijdiger is.

Zitplaatsen: Renault Espace biedt meer zitplaatsen – 7 tegenover 5.

Bij het leeggewicht is Renault Espace minimaal lichter – 1.673 kg tegenover 1.810 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 137 kg.

Qua bagageruimte biedt Renault Espace opvallend meer ruimte – 692 L tegenover 416 L. Dat is een verschil van ongeveer 276 L.

Wat laadvermogen betreft biedt Toyota C-HR+ iets meer laadvermogen – 655 kg tegenover 581 kg. Het verschil bedraagt ongeveer 74 kg.

Wie wint de race in de datacheck?

Toyota C-HR+ domineert deze vergelijking in de objectieve datavergelijking.
Deze beoordeling laat alleen zien welk model op papier meer punten scoort – niet welke van de twee auto’s voor jou goed aanvoelt.

vanaf € 42.700
C-HR+

Toyota C-HR+

  • Motortype : Elektrisch
  • Transmissie : Automatisch
  • Aandrijving : Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
  • Vermogen pk : 167 - 343 pk
  • Verbruik kWh/100km : 13,4 - 15,5 kWh/100km
  • Elektrische actieradius : 458 - 607 km
Renault Espace
Toyota C-HR+

Kosten en Verbruik

Gedetailleerde analyse bekijken

Motor en Prestaties

Gedetailleerde analyse bekijken

Afmetingen en Carrosserie

Gedetailleerde analyse bekijken

Renault Espace

De Renault Espace voelt nog altijd aan als een statige gezinsgenoot: ruim, comfortabel en ontworpen om iedereen zonder gedoe van A naar B te brengen. Dankzij een slim interieur en een verzorgde rijbeleving is het een stijlvolle keuze voor wie praktische afspraken wil combineren met een tikje flair.

details

Toyota C-HR+

De Toyota C-HR valt meteen op met zijn scherpe lijnen en coupe-achtige profiel; een crossover die durft op te vallen in een zee van saaie SUV's. Binnen biedt hij een degelijke mix van comfort en gebruiksgemak, waardoor hij een slimme keuze is voor wie stijl zoekt zonder concessies te doen aan praktische toepasbaarheid.

details
Renault Espace
Toyota C-HR+

Kosten en Verbruik

Prijs
44.500 - 49.100 €
Prijs
42.700 - 54.900 €
Verbruik L/100km
4,9 L/100km
Verbruik L/100km
-
Verbruik kWh/100km
-
Verbruik kWh/100km
13,4 - 15,5 kWh/100km
Elektrische actieradius
-
Elektrische actieradius
458 - 607 km
Batterijcapaciteit
-
Batterijcapaciteit
-
CO2
110 g/km
CO2
0 g/km
Tankinhoud
55 L
Tankinhoud
-

Afmetingen en Carrosserie

Carrosserietype
SUV
Carrosserietype
SUV
Stoelen
5 - 7
Stoelen
5
Deuren
5
Deuren
-
Leeggewicht
1.673 - 1.783 kg
Leeggewicht
1.810 - 2.010 kg
Bagageruimte
212 - 692 L
Bagageruimte
416 L
Lengte
4.746 mm
Lengte
-
Breedte
1.830 mm
Breedte
1.870 mm
Hoogte
1.645 mm
Hoogte
-
Maximale Bagageruimte
2.054 - 2.224 L
Maximale Bagageruimte
-
Laadvermogen
404 - 581 kg
Laadvermogen
550 - 655 kg

Motor en Prestaties

Motortype
Volledig Hybride
Motortype
Elektrisch
Transmissie
Automatisch
Transmissie
Automatisch
Transmissiedetail
Automatische Versnellingsbak
Transmissiedetail
Reductiebak
Aandrijving
Voorwielaandrijving
Aandrijving
Voorwielaandrijving, Vierwielaandrijving
Vermogen pk
200 pk
Vermogen pk
167 - 343 pk
Acceleratie 0-100km/u
8,8 s
Acceleratie 0-100km/u
5,2 - 8,4 s
Maximale Snelheid
174 km/u
Maximale Snelheid
-
Koppel
-
Koppel
268 - 338 Nm
Aantal Cilinders
3
Aantal Cilinders
-
Vermogen kW
147 kW
Vermogen kW
123 - 252 kW
Motorinhoud
1.199 cm3
Motorinhoud
-

Algemeen

Bouwjaar
2025
Bouwjaar
2026
CO2-efficiëntieklasse
C
CO2-efficiëntieklasse
A
Merk
Renault
Merk
Toyota
DriveDuel gebruikt data-analyse en kunstmatige intelligentie om voertuiggegevens te evalueren en content te creëren. De inhoud wordt regelmatig gecontroleerd en verbeterd. De weergegeven prijzen zijn schattingen op basis van Duitse catalogusprijzen, aangepast aan de btw van het betreffende land. Landspecifieke registratiebelastingen zijn niet inbegrepen. Deze informatie is juridisch niet bindend.